Kalbimin Sultanı Dizisi Anna Kim? ( Alexandra Nikiforova)

Kalbimin Sultanı Dizisi Anna Kim? ( Alexandra Nikiforova)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan dizi Kalbimin Sultanı oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgi çekeceğe benziyor. Dizi romantik komedi tarzında olacak. Dizi de bir çok ünlü isim rol alıyor. Bu oyunculardan birisi de yabancı bir isim olan Anna karekterini canlandıracak Alexandra Nikiforova olacak. Peki Anna karekterini canlandıran Nikiforova kim?

Kalbimin Sultanı Anna ( Alexandra Nikiforova ) Kimdir?

Alexandra Rus bir oyuncu. Kendisi hakkında yaşınında genç olması nedeniyle az bilgi sahibiyiz. 1993 yılı Rusya doğumlu oyuncu 1.66 boyunda 55 kg ağırlığındadır. Güzelliği ile dikkatleri üzerine toplayan güzel oyuncu ilk projesini 2014 yılında Rus bir yapımı bir proje ile yaptı.

Dizi ve sinema sektöründe yeni olan oyunu şöhret yolunda basamakları adım adım çıkıyor. Oyuncunun rol aldığı bazı projeler ise şöyledir: Leningrad 46, Kumir ve Doktor Richter’dir. Kalbimin Sultanı dizisi ile ilk defa yurt dışında rol alacak oyuncunun Türkçe dersleri aldığı gelen bilgiler arasındadır.

Kalbimin Sultanı Oyuncu Kadrosu için Tıklayınız!

İnstagram hesabında renkli bir kişilik olan Nikiforova, alışveriş yapmayı seven oyuncunun hayvanları özellikle kedileri çok sevdiği biliniyor. Ayrıca hayata karşı pozitif bakan oyuncu neşeli olmayı ve küçük oyunları çok seviyor.

Sizce, Kalbimin Sultanı dizisinde rol alan Anna karekteri hakkında ne düşünüyorsunuz? Ülkemizde son zamanlarda rol alan yabancı oyuncular hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Alexandra Nikiforova Videosu!

Etiketler: kalbimin sultanı anna gerçek adı kalbimin sultanı anna kimdir kalbimin sultanı anna rol aldığı diziler


Yorumlar

  • Anonymous

    Ben Ayşe Mustafayeva.kalbimin Sultani dizisinde rol alan Anna hatun hakkinda bir şeyin merak ediyorun.Anna hatun gerçek tarihde var mi?

  • Ayşe Mustafayeva

    Ben Kalbimin Sultani dizisini seve-seve izliyorun kalbimin sultanin dizisinde anna hatun karekterini canlandiran Alexsadra Nikiforova adeten hayran kalmamaq elde deyil.ve Alexsadra Nikiforovaya bu sozleri söylüyorun;Sadeliyi ve gözeliyile göleri üzerine çeken Alexsadra Nikiforovaya hayran kaldi sana Azerbarjan.

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL