Kalbimin Sultanı Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Kalbimin Sultanı Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kalbimin Sultanı dizisi Star Tv için çekilen romantik-komedi türünde bir yapıttır. Osmanlı Sarayında geçecek olan dizi hem eski tarihleri anlatacak hem de aşk öyküsü izletecek. Osmanlı zamanında çekiliyor olması ile ayrı bir güzellik katacak dizini yapımcılığını Burhan Özkan yaparken yönetmenliğini ise Bobby Roth yapacak. Ünlü yönetmenin diğer dizilerde olduğu gibi pilot bölüm çekeceği konuşuluyor.

Kalbimin Sultanı Oyuncu Kadrosu?

Kalbimin Sultanı dizisi için bir çok ünlü isimle görüşmeler devam ederken şuana kadar Ali İhsan Duru, Alexandra Nikifovara, Emel Çölgeçen son olarak Itır Esen isimleri belli oldu. Yeni isimler belli oldukça sayfamıza eklenecektir.

1) Ali İhsan Duru ( Mahmut):

1984 Ankara doğumlu oyuncu Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maliye bölümünden mezun oldu. Tiyatroya aynı dönemde Osmangazi Üniversitesi tiyatro topluluğunda başladı. Üniversiteyi bitirince oyunculuk eğitimi için İstanbul’a geldi. İlk olarak Trt 1 ekranlarında Başrolde Aşk dizisinde oynadı. Lale Devri, Çanakkale 1915, Romantik Komedi 2, Yağmurdan Kaçarken ve Bugünün Saraylısı diğer projeleridir.

2) Alexandra Nikiforova(Anna):

1993 Rusya doğumlu oyuncu 1.67 boyunda 55 kg ağırlığındadır. Kumir ve Doktor Richter gibi projelerde yer almıştır. Kendisi hakkında detaylı bilgi bulunmuyor.

3. Emel Çölgeçen (Esma Sultan):

1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1.62 boyunda 55 kg ağırlığındadır. Eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde okurken yarıda kesmiş ve tiyatroya yönelmiştir. İlk projesi Gülşen Abi dizisidir. Oyuncu Aliye dizisi ile ünlenmiş ve son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kırlangıç Fırtınasında oynamıştır.

Kalbimin Sultanı Esma Sultan Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız!

4. Itır Esen (Esma Sultan’ın Annesi):

1957 İstanbul’da doğdu. Ses sanatçısı Hayri Esen’in kızıdır. 1975 yılında Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal karakterini canlandırmıştır. Munir Özkul ve Adile Naşit filmlerinde rol almış. Bizim Aile, Neşeli Günler, Liseli Kızlar, Gülen Gözler gibi filmlerde oynamıştır. Sinemacı Yavuz Turgul’la evlenmiş ve 2 çocuğu olmuştur.

Engin Hepileri Kimdir? (Anlaşma Sağlanamadı)

1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Av Mevsimi, Gönülçelen, İntikam, Çiçek, Kara Ekmek rol aldığı projelerdir. Oyuncu TRT 1 ekranlarında yayınlanan Altın Petek isimli yarışma programının sunuculuğunu yapıyordu.

Tansel Öngel Kimdir?

1976 yılında Gaziantep ilinde dünyaya geldi. Babası Selanik göçmeni annesi Mısırlı olan oyuncu babasının mesleğinden dolayı il il gezmek zorunda kalmıştır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Oyunucu Muhteşem Yüzyıl, Benim İçin Üzülme Son Mektup gibi projelerde yer almıştır.

Kalbimin Sultanı Alexandra Nikiforova Videosu!

Kalbimin Sultanı Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

 

Etiketler: kalbimin sultanı dizisi kalbimin sultanı konusu kalbimin sultanı oyuncu kadrosu kalbimin sultanı oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL