Kalbimin Sultanı Dizisi Mahmut Kim? ( Ali Ersan Duru)

Kalbimin Sultanı Dizisi Mahmut Kim? ( Ali Ersan Duru)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan romantik-komedi tarzındaki dizi Kalbimin Sultanı Osmanlı Sarayında bir aşk hikayesini anlatacak. Komedi ve aşkın tarihi olarak işleneceği dizi merakla beklenirken dizi de rol alacak oyuncular da merak konusu oldu. Bu oyunculardan birisi de dizi de Mahmut karakterini canlandıracak Ali Ersan Duru olacak. Peki Ali Ersan Duru kimdir?

Kalbimin Sultanı Mahmut ( Ali Ersan Duru) Kimdir?

Ali Ersan Duru 1984 yılında Ankara’da doğmuştur. Oyuncunun 4 abisi bulunmaktadır. Anne tarafı karadenizli olan oyuncunun babası ise Ankara’lıdır. Lise eğitimine kadar Ankara’da bulunan oyuncu Üniversite eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maliye bölümünü okur. Bu arada Üniversitenin tiyatro topluluğuna katılan oyuncu, oyunculuk için İstanbul’a gider.

İstanbul’da oyunculuk ve temel tiyatro üzerine eğitim aldı. Tiyatro eğitimleri sırasında diksiyon ve şan derleri alan oyuncu Trt 1 ekranlarında yayınlanan Başrolde Aşk dizisinde ilk rolünü oynadı. 2012 yılında Çanakkale 1915 filminde rol aldı ve Mehmet Ali karakterini canlandırdı. 2013 senesinde Yağmurdan Kaçarken adlı dizide rol almıştır. Aynı sene içerisinde Bugünün Saraylısı isimli dizide oynamıştır. Lale Devri, Hayat Devam Ediyor, Romantik Komedi 2 : Bekarlığa Veda, Aşk Zamanı, Şahane Damat oyuncunun diğer projeleridir.

Kalbimin Sultanı Konusu ve Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız!

Ali İhsan Duru, 1.90 boyunda 80 kg ağırlığında başak burcudur. Özel hayatı ile ilgili sosyal medyada Cansu Tosun ile ilişkisi olduğu yönünde bilgiler bulunsa da kesin bir bilgi bulunmuyor.

Ali Ersan Duru Videosu!

Ali Ersan Duru’nun oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Kalbimin Sultanı dizisindeki performansını beğeniyor musunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz?

Etiketler: kalbimin sultanı mahmut gerçek adı kalbimin sultanı mahmut hayatı kalbimin sultanı mahmut kimdir kalbimin sultanı oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL