Kalbimin Sultanı Esma Sultan Kimdir? Rol Aldığı Diziler

Kalbimin Sultanı Esma Sultan Kimdir? Rol Aldığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star Tv ekranlarında Yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun  üstlendiği, başrollerini Ali İhsan Duru ve Alexandra Nikiforova’nın paylaştığı dizi Kalbimin Sultanı’nda Esma Sultan rolünü canlandıracak oyuncu belli oldu. Daha önce Canan Ergüder ve Defne Samyeli ile görüşen dizi yapımcıları Esma Sultan rolünü oynayacak oyuncu ile anlaştı. Peki Esma Sultan rolünü kim canlandıracak?

Kalbimin Sultanı Esma Sultan ( Emel Çölgeçen) Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

Emel Çölgeçen, 1976 yılında İstanbul doğumlu oyuncu 165 cm boyunda 52 kg ağırlığındadır. Göz rengi yeşil olan oyuncunun saç rengi ise kahverengidir. Yengeç burcudur. Eğitimini ise Akademi İstanbul Tiyatro Bölümünü tamamlayarak oyunculuk sektörüne dahil oldu. Küçük yaşlardan itibaren tiyatro ile ilgilenen oyuncu oyunculuk için Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi bölümünü yarıda bırakmıştır.

Emel Çölgeçen, ilk dizi projesini Gülşen Abi adlı dizi ile yapmıştır. 1994 yılında Haluk Bilginer, Nilüfer Açıkalın gibi önemli isimlerin olduğu sitcom tarzınının en iyi örneklerinin yansıtıldığı dizide Emel Çölgeçen kendisini seyirciye tanıtmayı başarmıştır. 2004 yılında ise Türk halkı tarafından çok sevilen Aliye dizisinde rol alır. 2006 yılında Sağır Oda dizisinde rol almış ancak dizi çok uzun süreli olmamıştır.

Kalbimin Sultanı Mahmut Kimdir? Tıklayınız!

Kalbimin Sultanı Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız!

Emel Çölgeçen, 2008 yılında Cennetin Çocukları dizisinde Başrol oyuncusu olarak yer almış ve adından sıklıkla söz ettirmiştir. 2005 yılında ise Poyraz Karayel dizisinde rol almış ve Sema karakterini  canladırmıştır.  Emel Çölgeçen 2017 yılında son dizisi Kırlangıç Fırtınası’nda başrol oyuncusu olmuş ancak dizi kısa zamanda bitmiştir.

Emel Çölgeçen Videosu!

Emel Çölgeçen’in Kalbimin Sultanı dizisindeki rolü ve oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

 

Etiketler: kalbimin sultanı esma sultan gerçek adı kalbimin sultanı esma sultan kimdir kalbimin sultanı esma sultan rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL