Kalbimin Sultanı Reyting Sonuçları Nasıl? Tutar Mı? İzlenir Mi?

Kalbimin Sultanı Reyting Sonuçları Nasıl? Tutar Mı? İzlenir Mi?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·17:12 Haziran 13, 2018

Çok uzun süredir ekrana gelmesi beklenen Kalbimin Sultanı 13 haziran çarşamba yayın hayatına başladı. Dizi severlelere yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Kalbimin Sultanı geniş oyuncu kadrosu ve farklı senaryosuyla dikkat çekiyor. Dizi diğer dönem ve tarih konulu dizilerden kendini ayırıyor. Osmanlı Saray hayatını daha eğlenceli yönleriyle ele alan Kalbimin Sultanı reyting sonuçları nasıl? Dizi izlendi mi, tutu mu? 

Star Tv’nin yeni gözdesi Kalbimin Sultanı Osmanlı Hükümdarı ile Rus ajanının aşkı konu alacak. Heyecanın sürekli olduğu Kalbimin Sultanın’da başrollerinde Ali Ersan Duru ve Aleksandra Nikiforova’nın yer alıyor. Ve ikiliye, Emel Çölgeçen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir, Tuncel Salman, Taner Rumeli, Bülent Seyran, Sadi Celil Cengiz yer alıyor.

Aynı zamanda Rusya’da birçok önemli projelerde yer almış Shcherbina Dmitry, Rudensky Andrey, Sokolovsky Alexander gibi Rus ve Türk karşımı başarılı bir kadro eşlik ediyor. Kalbimin Sultanı dizisinin genel hikayesi ve karakterine bu ilk bölümde hakim olduk. Kalbimin Sultanı konusu genel olarak şöyle; Bir Osmanlı Hükümdarı ile bir Rus kızının masalını anlatan Kalbimin Sultanı’nda oldukça  ilkel ve manasız bulduğu hareme ajan olarak girmek zorunda kalan Anna, sadece masallarda yaşanan bir aşkın içinde bulu kendini.

Dizinin senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu, Nil Güleç Ünsal ve Atilla Ünsan kaleme alıyor.

Kalbimin Sultanı yaz sezonunda başlayan bir çok diziden bir tanesi. Fakat dönem dizisi olduğu için diğerlerinden oldukça farklı. Dizinin çarşamba gününü seçmesi yaz sezonunda çok bir şey anlam ifade etmez. Çünkü Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz 3 ay boyunca ekranlarda olmayacak. Fakat dizi reytinglerde beklediğini yakalar ve yeni sezon için onay alırsa mutlaka gün değişikliğine gitmeli.

Çünkü Kalbimin Sultanı dizisinin Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz dizisi karşısında hiç şansı yok. Kalbimin Sultanı eğlenceli ve farklı hikayesiyle yaz aylarında izlenme değer bir dizi. Fakat ne yazık ki dizinin reytingleri alt üst etmesi beklenmiyor. Kalbimin Sultanı 3-4 arasında tahmini bir reyting oranı alabilirse ortalama bir başarı sağlamış olur. İlerleyen günlerde izleyici çekmeyi başarırsa reyting oranları da yükselir.

Kalbimin Sultanı reyting sonuçları nasıl? Kalbimin Sultanı Tutar mı? Kalbimin Sultanı izlenir mi sorularını sizler için yanıtladık.

Sizler Kalbimin Sultanı dizisini nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

https://www.youtube.com/watch?v=YMVYHkpaeYU

Yorum yaz