Kalk Gidelim 17 Kasım Neden Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Kalk Gidelim 17 Kasım Neden Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TRT 1 ekranlarının komedi köy ve aile dizisi olarak ekranlara getirdi kalk gidelim dizisi heyecan dolu 46 bölümü ekranlara gelmedi. 17 Kasım kalk gidelim neden yok 17 Kasım kalk gidelim neden yayınlanmadı 17 Kasım cumartesi kalk gidelim dizisi var mı yok mu ne zaman yayınlanacak gibi sorular izleyicinin kafasını kurcaladı.

Her zamanki saatinde yayınlanmayan kalk gidelim dizisi bekleyiş içinde olan izleyicileri meraklandırdı. Hatta bazı izleyiciler kalk gidelim final mi yapıyor kalk gidelim dizisi bitti mi yayından mı kaldırıldı gibi sorulari bile sormaya başladı. Fakat kalk gidelim dizisi sadece saat değişikliği yaparak yayın hayatında kalmaya devam ediyor.

Erkan Nurhan, Özgür Pakin yönetmen koltuğunda oturduğu kalk gidelim dizisi Erkan sever Ayça Varlıer Ufuk Özkan Mehtap bayri Hayrettin Ercan Yıldız kültür Kerem kupacı Beyazıt gülercan gibi oyuncuların yer aldığı kalk gidelim dizisi 47 bölümü ile 17 Kasım cumartesi saat 22.00 da izleyiciyle buluşacak tır.

Peki kalk gidelim neden saat değiştirdi kalk gidelim neden yayınlanmadı diye soran izleyiciler için ise saat 19.55 de yayın akışı içerisine alınan UEFA Uluslar Ligi Türkiye İsveç maç sebebiyle saati değiştirildi. Maç sonrasında kalk gidelim dizisi saat onda yayın akışına girecektir.

isterseniz yazının devamında kalk gidelim dizisinin 45 bölüm özeti ile ilgili kısa bir bilgi ile yazımıza devam edelim. Kalk gidelim 45 bölümde Mustafa Ali’nin başı derde girdi. Mustafa Ali ile seyfettin’in kurduğu plan işe yaramış Sevda artık köye dönmüştür. Köye dönmüştür dönmesine ama sevdayı lafları ile sıkıştıran Nuriye ve Nurcan her fırsatı değerlendirmiştir. öte taraftan Mustafa Ali hırsız süsü vererek girdiği apartmandan kaçmıştır ama kendini farklı bir sıkıntının içinde bulmuştur. Bu sıkıntıdan Seyfettin kardeşini kurtarabilecek midir merak konusu olmuştur.

Halil ercan’ı Ercan duty free sıkıştırmaya devam eder 15 bin lirayı vermesi hususunda. çantacının parasını bulamadığı için ağlarken Shakira kim yardım edecek Şakir’in imdadına kim yetişecek merak konusu olmuştur.

Yoğurtların istediği gibi tutturamayan Nurcan ise canı sıkılmış ve hayıflanma ya başlamıştır.Hüseyin de bu arada gelini Meryem’in formülünü çalarak yoğurt yapmaya çalıştığını öğrenir ve meryemden helallik almasını istese de Meryem hiç oralı değildir.

Yeni bölümde neler olacak? Yorumlarınızı yorum kısmından biz de paylaşabilirsiniz.

Etiketler: kalk gidelim 17 kasım neden yok kalk gidelim 17 kasım var mı yok mu kalk gidelim bitti mi Final mi yaptı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL