Kalk Gidelim Dudu Kim? Gerçek Adı, Yaşı, Oynadığı Diziler

Kalk Gidelim Dudu Kim? Gerçek Adı, Yaşı, Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kalk Gidelim dizisi geniş oyuncu kadrosu, eğlenceli ve içimizi ısıtan konusuyla cumartesi akşamlarımızı renklendirmeye devam ediyor. Kalk Gidelim dizisinde genç ve yetenekli oyuncuların bolca yer alması dikkat çekiyor. Bu karakterlerden biri de Dudu, Kalk Gidelim Dudu kim sorusu hem izleyenler hem de yapımcılar tarafından şu sıralar sık sık araştırılıyor. İşte Kalk Gidelim dizisi Dudu hakkında detaylar…

Tatlı, sevimli ve inatçı tavırlarıyla dikkat çeken Dudu daha önce Deli Gönül dizisinde Aslı karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır. 1994 yılında Bandırma’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu Sena Çakır 2016 yılında Miss Turkey Of Turkey yarışmasında finale kadar gelmiş ancak dereceye girememiştir. Bu yarışmayla ilgi çeken genç yetenek ilk olarak Öteki Taraf dizisinde Özcan Deniz’le birlikte çalışma fırsatı bulmuştur.

Akabinde Ayşe Azim ve Deli Gönül dizilerinde rol almış performansıyla beğeni toplamıştır. Bunun ardından Trt ekranlarında yayına başlaması planlanan dizi için kendisine teklif götürüldü. Kariyerine oyuncu olarak devam etmeye karar veren Sena Çakır diziden gelen teklifi hemen kabul etti. Sena Çakır Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Jimnastik Antrenörlüğü Bölümünden mezun olmuştur.

Kalk Gidelim Dudu karakteri dizide Halil ve Nuriye’nin kızıdır. Şakir ile sözlüdür. Gerçek bir söz değildir aralarındaki ama zamanla aşka dönüşecektir. Şakir, Dudu ile evlenecek mi sorusu oldukça merak ediliyor. Son zamanların en çok araştırılan ekran yüzü Kalk Gidelim dizisi  Dudu kim sorusunu sizler için yanıtladık.

Güzel oyuncu Sena Çakır, sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alıyor. 17 bin takipçisi bulunan İnstagram hesabi: @_senacakir_ sık sık fotoğraf paylaşıyor. Modayı yakından takip eden genç oyuncu gezmeyi, dans etmeyi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seviyor.

Kalk Gidelim dizisinin bu sezon final yapmasının ardından Kalk Gidelim Dudu karakterini farklı rollerde görmeye devam edeceğiz. 

Etiketler: kalk gidelim dizisi dudu kim kalk gidelim dudu kalk gidelim dudu kim kalk gidelim dudunun gerçek adı


Yorum yaz