Kalk Gidelim Melisa Kim? Gerçek İsmi, Yaşı, Sevgilisi

Kalk Gidelim Melisa Kim? Gerçek İsmi, Yaşı, Sevgilisi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kalk Gidelim dizisi Yeni yüzleri izleyiciyle tanıştırmaya devam ediyor. Dizinin 26. Bölümünde başarılı bir oyuncu daha kadroda yerini aldı. Yeni bölümde daha yakından tanıyacağımız ve diziye nasıl bir yön vereceğini öğreneceğimiz Kalk Gidelim Melisa kimdir işte detaylar…

Canberk’in eski sevgilisi ve ilk aşkı olan Melisa, Nurcan’ın davetiyle kalkar köye gelir. Nurcan’ın Melisa’yı köye çağrıma nedeni ise, Canberk’in uzun süredir Badegül’e olan karşılıksız aşkı yüzünden yaşadığı acı. Canberk’i bu imkansız aşktan kurtarmak ve ona Badegül’ü unutturmak için Melisa’yı İstanbul’dan çağırır.

Canberk’i hala unutamayan ve ona aşık olan Melisa ise hiç düşünmeden kalkar gelir. Ve onun gelişiyle dizide her şey daha renkli bir hal alacaktır. Uzun süredir heyecanını kaybeden diziye Melisa’nın gelişiyle hareket de gelecektir.

Melisa son model arabası, havalı tavırları ve güzelliğiyle herkesim dikkatini çeker. Şimdi Melisa karakterinin dizideki rolü hakkımda detaylı bir bilgi verdikten sonda Melisa karakterine hayat veren Ela Yörüklü kimdir tanıyalım.

Ela Yörüklü 1998 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Burda Uludağ üniversitesi Veterinerlik bölümünde eğitimine devam etmektedir. Sanatın her dalıyla yakından ilgilenen Ela Yörüklü, bale, tiyatro ve piyano çalmaktadır. Tüm bunların yanında 35 Buçuk oyunculuk atölyesinde Altan Gördüm’den oyunculuk dersler almaktadır. Annesi Necla Özkaplan Yörüklü Peyzaj Mimarları Odası Bursa İl temsilcisidir. 2017 yılında Kıbrıs’ta düzenlenen Best Model Of Miss Turkey yarışmasında 2. Olmuştur.

Kendisine Kalk Gidelim macerasının nasıl başladığı sorulduğunda “Sıkı bir Kalk Gidelim izleyicisiyim. Kendimi bir anda dizinin kadrosunda buldum. İlk oyunculuk deneyimim olacak. Severek izlediğim bir dizide oynayacak olmaktan hem çok mutluyum hem de çok heyecanlıyım” yanıtını vermiştir.

İlk oyunculuk deneyimini Kalk Gidelim dizisiyle yaşayan Ela Yörüklü kısa sürede yapımcıların dikkatini çekecek ve başarılı projelerde rol alacaktır.

Kalk Gidelim dizisi Melisa karakterini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

https://m.youtube.com/watch?v=zEQV8AAUmnk

Etiketler: Ela Yörüklü kim kalk Gidelim Melisa kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL