Kalk gidelim oyuncuları kimdir?

Kalk gidelim oyuncuları kimdir?

Yazar: Emre Kimdir?

Kalk gidelim dizisi, sıra dışı konusu ve birbirinden ünlü kalk gidelim oyuncu kadrosu ile günümüzde hala çok konuşuluyor. Bilindiği üzere kalk gidelim dizisi, kısa süre önce ekranlarda yayınlanmıştı ve dizinin reytingleri oldukça iyiydi. Kalk gidelim dizisi, oldukça uzun süre devam etti. Konusu ise ailesini köyde bırakıp İstanbul’a giden ve zengin olan Mustafa Ali, iflas ettikten sonra ailesini alıp köyüne geri dönüşünü konu alıyor. Oldukça komik ve dramatik olan kalk gidelim dizisi oyunculuklar ile de çok konuşuluyor. Peki kalk gidelim oyuncuları kimdir? İşe kalk gidelim dizi oyuncuları

Kalk Gidelim Oyuncuları Yaşları

Kalk gidelim dizisi yayın hayatında başladığı günden beri en çok sevilen ve izlenen Türk dizilerinden biri oldu. Oldukça uzun soluklu bir dizi olan kalk gidelim dizisi hakkında dizi fanlarının en çok sorduğu sorulardan biri de kalk gidelim oyuncuları yaşları nelerdir sorusu oldu. Peki kalk gidelim oyuncuları yaşları kaçtır?

Seyfettin Dal karakterini canlandıran Ufuk Özkan, 11 Nisan 1975 doğumludur. Ünlü oyuncu, şu an 45 yaşındadır. Mustafa Ali Dal karakterini canlandıran Erkan Sever isimli oyuncu 11 Temmuz 1974 doğumludur ve şu an 46 yaşındadır. Sefer Zeytin karakterini canlandıran Emin Gürsoy 1 Ocak 1968 tarihinde dünyaya gelmiştir ve şu an 53 yaşındadır. Sevda Dal karakterini canlandıran ünlü oyuncu Mehtap Bayri 15 Mart 1977 tarihinde dünyaya gelmiştir ve şu an 44 yaşındadır.

Kalk Gidelim Oyuncular

Kalk gidelim oyuncular, birbirinden ünlü isimlerden oluşuyor. Kalk gidelim oyuncuları, dizi de gösterdikleri oyunculuk yetenekleri ile her geçen gün konuşulmaya devam ediyor. İşte kalk gidelim dizi oyuncuları…

Kalk Gidelim Seyfettin

Dizinin başrollerinden biri kalk gidelim Seyfettin karakteri. Kalk gidelim dizisinde Seyfettin, 40 ila 45 yaşları arasında biri. Seyfettin, Dal ailesinin en büyük oğlu. Kardeşler arasında en büyük olan Seyfettin, aynı zamanda Sevda’nın da eşi. Mustafa Ali ve Nuriye’nin abisi olan Seyfettin, ayrıca Salim ve Halim’in de babası.

Kalk Gidelim Dudu

10 Mart tarihinde yayınlanan Kalk Gidelim dizisinin bölümünde diziye yeni bir kalk gidelim Dudu karakteri eklendi. Duru, diziye geldiğinden beri en çok merak edilen karakterlerden biri oldu. Kalk gidelim Dudu karakterini canlandıran Sena Çakır isimli oyuncu, ilk olarak Miss Turkey yarışmasında finalist olarak izleyiciler ile tanışmıştı. Ünlü oyuncu Sena Çakır, 1994 yılında Balıkesir’in Bandırma ilçesinde dünyaya geldi. Ünlü oyuncu, Celal Bayar üniversitesinden mezun olmuştur. 170 boyunda olan Sena Çakır, 52 kilodur.

Kalk Gidelim Şakir

Kalk gidelim Şakir karakterini ünlü oyuncu Alper Saylık canlandırmaktadır. Ünlü oyuncu Alper Saylık aslen Erzincanlı bir ailenin oğludur. 30 yaşında olan Alper Saylık’ın asıl mesleği oyuncudur. Alper Saylık, kalk gidelim dizisinde oynadığı Şakir rolü sayesinde Türk izleyicisi tarafından oldukça sevilmiştir.

 


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL