Kalp Atışı 16. Bölüm Alp (Selahattin Paşalı) Öldü Mü? Diziden Çıkacak Mı?

Kalp Atışı 16. Bölüm Alp (Selahattin Paşalı) Öldü Mü? Diziden Çıkacak Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kalp Atışı her hafta heyecanla devam ederken dizi de beklenmedik bir olay gerçekleşti. Dizinin 16 bölüm 2. fragmanında Alp aniden rahatsızlanır ve yere kapaklanır. Bu durum karşısında izleyici Alp karakterini canlandıran oyuncu Selahattin Paşalı Öldü mü? sorusunu sormaya başladı. Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulacaksınız.

Kalp Atışı Alp ( Selahattin Paşalı) Ölecek mi? Diziden Çıkacak mı?

Kalp Atışı dizisi tüm hızıyla devam ederken dizi de Eylül hastaneye ortak olmuş, Ali Asaf’ın anneannesini öldüren kişileri saklaması sonunda araları açılmıştı. Tüm bu gelişmeler devam ederken Alp karakterini canlandıran oyuncunun beyninde yaşadığı bir sıkıntıdan dolayı yere yığılması arkadaşlarını şoka uğrattı.

 

Tüm bu gelişmeler devam ederken Alp karakterini canlandıran oyuncu Selahattin Paşalı dizi de öldü mü? Ölecek mi? Yoksa ciddi bir hastalığı var mı? gibi sorular akıllara geldi. Selahattin Paşalı’nın diziden ayrılacağı yönünde dizi yetkilileri tarafından bir bilgi edinemedik. Dizi de Alp’in bir rahatsızlığı olduğu ve bunu ameliyat ile geçeceğini düşünüyoruz.

Kalp Atışı 16. Bölüm Fragmanı!

Sizce Alp karakterini canlandıran oyuncu Selahattin Paşalı diziden çıkacak mı? Sizce Selahattin Paşalı diziden ayrılmalı mı?

Etiketler: kalp atışı alp diziden ayrılıyor mu kalp atışı alp öldü mü kalp atışı alp ölecek mi kalp atışı selahattin paşalı diziden çıkıyor mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL