Kalp Atışı Ali Asaf’ın Eski Karısı Kim? (Tuğçe Kumral)

Kalp Atışı Ali Asaf’ın Eski Karısı Kim? (Tuğçe Kumral)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kalp Atışında heyecan dorukta. Dizide Ali Asaf ve Eylül arasında ilişkiler tam yoluna girmişken bir anda Ali Asaf’ın eski karısı ortaya çıkar. Ali Asaf’ın Eski karısı kimdir?

Kalp Atışı Ali Asaf’ın Eski Karısı Kim?

Kalp Atışında Eylül hastaneye Ali Asaf’ın sayesinde ortak olmuştur. Hastane yönetiminde bulunan diğer kişiler bu durum karşısında şoktadır. Dizinin 18. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Ali Asaf hasta ile ilgilenirken hastaneye bir bayan geldi. Sonrasında ali Asaf ile görüşen bu bayan Ali Asaf’ın eşi idi. Peki Ali Asaf’ın eşi rolünü canlandıran oyuncu kimdir?

Şu an için Ali Asaf’ın eşinin gerçek ismini bulamadım. Bulduğumda bu sayfadan paylaşacağım. Gerçek ismi ile ilgili bilgisi olanlar yorum sayfasında bilgi verebilirler. Son gelen bilgilere göre Ali Asaf’ın eski eşi rolünü Tuğçe Kumral canlandırıyor.

Tuğçe Kumral 1983 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümünü tamamlayan oyuncu asıl adını Asla Vaçgeçmem dizisinde Elmas karakteri ile duyurdu. Evlat Kokusu dizisinde ise Seher rolünü canlandırdı. Oyuncu Gönülçelen, Eski Hikaye, Herşeye Rağmen, Yasak dizi ve filmlerinde de oynamıştır.

Kalp Atışı Ali Asaf’ın Eşi Videosu!

Etiketler: kalp atışı ali asafın eşi gerçek adı kalp atışı ali asafın eşi kim kalp atışı ali asafın eşi kimdri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL