Kanal 7 Ekranlarında Ömer Döngeloğlu Neden Yok? Ömer Döngeloğlu Korona Virüse Mi Yakalandı?

Kanal 7 Ekranlarında Ömer Döngeloğlu Neden Yok? Ömer Döngeloğlu Korona Virüse Mi Yakalandı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal 7 Ekranlarında Ömer Döngeloğlu Neden Yok? Ömer Döngeloğlu Korona Virüse Mi Yakalandı? Ömer Döngeloğlu Kimdir? İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu Kanal 7’de ramazan aylarında yaptığı iftar ve sahur programları ile tanınıyordu. Yaptığı sohbet ve okuduğu dualar ile halk tarafından sevilen Döngeloğlu’nu izlemek isteyen izleyici bu ramazan ayında ilahiyatçıyı ekranlarda göremedi. Ömer Döngeloğlu neden yok? vatandaş tarafından merak edilmeye ve araştırılmaya başlandı.

Ayrıca Ömer Döngeloğlu’nun korona virüse yakalandığı söylentisinin dolaşması ayrı bir merak ve gündem oluşturdu. Bu sene ramazanın ilk günü ekranlarda görülmeyen ilahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu’nun korona virüs testinin pozitif çıktığı ve korona virüse yakalanan ilahiyatçının Başakşehir Hastanesi’nde tedavi altına alındığı bilgisi verildi.

Radyo tv program yapımcısı Niyazi Gedik, sosyal medyada yaptığı paylaşımında ” kıymetli hocamız, hemşehrim ve abim Ömer Döngeloğlu hafif seviyede korona virüsü geçirmekte olup, hastanede tedavi altındadır”.diye yazmıştı.

“Ve tüm vatandaşlardan hocamız ve tüm hastalarımız için dua istiyorum” demişti. Kanal 7 Ekranlarında Ömer Döngeloğlu Neden Yok? Ömer Döngeloğlu Korona Virüse Mi Yakalandı sorusuna açıklık getirdikten sonra İlahiyatçı Yazar kıymetli hocamız Ömer Döngeloğlu kim biraz da bundan bahsedelim.

Ömer Döngeloğlu Kimdir? Döngeloğlu 1968 Tokat Zile doğumludur. İlahiyatçı,yazar,program sunucu ve yapımcısı olan Döngeloğlu Kanal7 ekranlarında yaptığı ramazan porogramlarıyla tanınmaktadır.

Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun olan Döngeloğlu orta derecede arapça ve İngilizce bilmektedir. Her ramazan ekranlarda yer alan ve buyuk bir izleyici kitlesine sahip olan Ömer Döngeloğlu için dualarımızı ediyor. Insallah en kisa zamanda tekrar televizyonda seyirci karşına çıkmasını temenni ediyoruz.

Etiketler: Kanal7 ömer Döngeloğlu kim? Ömer Döngeloğlu neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL