Kanal D Yeni Yarışma Benimle Söyle Formatı Nasıl, Katılım Başvuru Formu, Kim Sunacak?

Kanal D Yeni Yarışma Benimle Söyle Formatı Nasıl, Katılım Başvuru Formu, Kim Sunacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Medyapım, Kanal D için yeni bir program hazırlığına girişti. İddialı bir yarışma programı hazırlanıyor. İngiliz TV programı olan ‘All Together Now’ adlı şarkı yarışmasının uyarlaması olan “Benimle Söyle” programı kim sunacak, yarışma formatı nasıl gibi tüm detaylar yazımızın devamında…

İsterseniz önce azda olsa fikir vermesi açısından yarışmanın orijinalinde bahsedelim. All Together Now, ilk kez 27 Ocak 2018’de BBC One’da yayınlanan bir televizyon ses yarışmasıdır. Rob Beckett ve Geri Halliwell (Geri Horner olarak anılan) tarafından sunulmaktadır. Michael Rice, 3 Mart’ta ilk sezonun galibi oldu. İkinci sezon 28 Mart’ta duyuruldu ve 24 Aralık 2018’de yayınlandı ve Laurie Brett ise kazanan olmuştu.

Yarışma formatı Nasıl Olacak?

Programda müzikle ilgili 100 kişiden oluşan oldukça renkli bir jüri ekibi görev almaktadır. Orijinal İngiltere versiyonunda 100 kişi, İngiltere genelinden çeşitli müzik uzmanları ve sanatçılardan oluşmaktaydı. Çeşitli yaş, arka plan ve farklı müzik türlerini içerecek şekilde yarışmada yer aldılar. Yarışmacı performansıyla jüri üyelerini koltuklarından kaldırıp şarkıya eşlik ettirmeye çalışacak. Jüri üyeleri arasında ünlü isimler de yer alacak.

Benimle Söyle Yarışmayı Kim Sunacak?

Jet Sosyete dizisindeki ve Alice Müzikali’ndeki performansı ile göz dolduran Enis Arıkan yeni yarışmanın sunuculuğunu üstlenecek.  İsmi henüz netleşmeyen yarışmanın görüşülen ünlü jüri üyeleri arasında Metin Arolat, Ferman Akgül, Gülçin ve sosyal medya fenomeni Caner Çalışır da bulunuyor.

Etiketler: all together now benimle söyle formatı nasıl benimle söyle nasıl başvurulur enis arıkan kanal d yeni ses yarışması


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL