Kanalların En Çok İzlenen Dizileri Trt 1-ATV-Show- Star-Fox- Kanal D- Tv8  2019

Kanalların En Çok İzlenen Dizileri Trt 1-ATV-Show- Star-Fox- Kanal D- Tv8 2019

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Her bir yapımın büyük zorluklarla hazırlandığı televizyon ekranlarında bir çoğu tutulmuyor ve erken final yaparak kanalla yollarını ayırıyor. Bazı yapımlar ise gerçekten iddialı olarak başladığı reyting yarışında birinciliği kimseye kaptırmıyor. Sizler için kanalların tek tek izlenen dizilerini ve reyting göstergelerini buradan yayınlayacağız.

Trt 1’in En Çok İzlenen Dizileri 

Trt 1 ekranlarının kemikleşmiş ve reytng yarışında hiç bir diziye yerini kaptırmayan dizisi Diriliş Ertuğrul yayınlandığı dönemden bu yana zirvede. Diriliş Ertuğrul’u takip eden Elimi Bırakma dizisi Oldu. Bu iki yi takip eden diziler ise Payitahdabdülhamid, Kalk Gidelim,Mehmetçik,Egenin Hamsisi,Tozkoparan oldu.

ATV’nin En Çok İzlenen Dizileri 

2018’in büyük bütçelerle hazırladığı ve başrollarinde Vahide Perçeinin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova diziside yayın akışına girdiği günden bu yana izleyici kitlesini artarak yolunadevam ediyor. Bir Zmanların en çok izlenen dizisi hatta zireyi kaptırmayan Sen Anlat Karadeniz ise sadık bir izleyiciye sahip olmadığı için tahtı sallandı ve ikinciliğe düştü. Arkasından ise  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ağlama Anne dizileri geliyor.

Show TV’nin En Çok İzlenen Dizileri 

Show tv ise çok fazla dizisi yok ama gerçekten kaliteli dizleri var. İkinci sezonda olması Çukur dizisinin tahtını sallayamadı hatta daha da güçlü yere basmasına vesile oldu. Çukuru takip eden yapım ise Nurgül Yeşilçay’ın barol oyunculuğunu yaptığı Gülperi dizisi geliyor. Yeni Gelin ise düşük reting sonucu final kararı alarak kanalla yollarını ayırdı. 

Star TV’nin En Çok İzlenen Dizileri 

Star tv nin ikinci sezonu olmasına rağmen en çok izlenen dizisi Söz oldu. Onu ise Avlu, Erkenci Kuş, İstanbullu Gelin,Ufak Tfek Cinayetler dizileri takip etti.

Fox TV’nin En Çok İzlenen Dizileri 

Fox Tv bu sezona Kadın dizisi ile damga vurmayı başardı. Arkasından ise Savaşçı, Yasak Elma, Bizim Hikaye dizileri geldi.

Kanal D’nin En Çok İzlenen Dizileri 

13. sezonu ile en çok izlenen dizilerden olan, Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul, Ömer Genç  gibi isimlerin kaleminden çıkan senaryo ile ekranlara gelen Arka Sokaklar belki Kanal D nin en kemikleşmiş dizisi oldu.Arkasından ise İkizler Memo Can, Muhteşem İkili, 1 Litre Gözyaşı, Çocuklar Duymasın dizilerine yer açtı.

Tv8’in En Çok İzlenen Dizileri 

Bu sezon TV 8 yayın akışına dizilerinde almaya karar verdi. Çok da iyi oldu.Kızım ve Jet Sosyete ile reyting akışına girdi.

Etiketler: en çok hangi dizi izleniyor en çok izlenen diziler 2019 en yüksek reyting alan dizi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL