Kanatsız Kuşlar 1 Mart Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Bitti mi?

Kanatsız Kuşlar 1 Mart Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Bitti mi?

Yazar: Emre Kanatsız Kuşlar

ATV ekranlarının perşembe günleri yayınlanan dizisi Kanatsız Kuşlar’ın 1 Mart Perşembe günü saat 20.00’de ekranlarda olması beklenirken dizinin beklenen saatinde yayınlanmaması Kanatsız Kuşlar dizisi izleyicilerini şaşkına uğratırken dizinin neden yayınlanmadığı, neden olmadığı merak edildi. Kanatsız Kuşlar final mi yaptı? Bitti mi sorularına da neden olan gelişmenin aslı ise sonraki saatlerde anlaşıldı. Peki Kanatsız Kuşlar neden yok? Ne zaman yayınlanacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Kanatsız Kuşlar 1 Mart Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Bitti mi?

Koliba Film’in ATV ekranları için hazırlayıp sunduğu Kanatsız Kuşlar’ın yönetmenliğini Kemal Uzun – Sekan İpekören’in yaptığı, senaryosunu ise Hakan Haksun’un yazdığı dizinin başrollerinde ise Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen yer alıyor. Dizi hayata tutunabilmek için mücadele eden genç ve güzel bir anne ile 4 çocuğun hayat hikayesini anlatıyor. Kanatsız Kuşlar dizisinin 1 Mart Perşembe günü yayınlanmaması ise izleyicileri belli bir süre üzsede dizinin sadece saat değişikliğine gitmesi mutlu etti. Ancak akıllarda soru işareti bıraktı.

Kanatsız Kuşlar açıklanmayan bir nedenle 1 Mart Perşembe günü saat: 22.40’ta yayınlacak. Yani dizi henüz bitmedi. Ancak bu saat değişikliği dizinin her an final yapacağı şeklinde yorumlandı. Zira dizi son zamanlarda reytinglerde kötü sonuçlar alıyor. Son bölümde aldığı reytinglerin kötü gelmesi nedeniyle dizinin saat değişikliğine gittiği konuşuluyor. Bir diğer iddia ise dizinin bir kaç hafta içinde final yapacağı iddiası.

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

Atv ekranlarında hali hazırda iki dizi yayınlanacağı günü bekliyor. Masum Değiliz ve 8. Gün dizileri kendilerine gün arıyorlar. Bu dizilerden bir tanesinin pazartesi yayınlanan Kırgın Çiçekler’in final yapması ile yerine yayınlanacağı düşünülürken, diğerinin ise Kanatsız Kuşlar dizisinin yerine geleceği konuşuluyor. Bu iddiaların doğruluğunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Ancak şu bir gerçek ki Kanatsız Kuşlar perşembe günü beklenen reytingleri alamıyor.

Kanatsız Kuşlar son bölümde ise Nefis’e vurulur. Tuğba Nefise’nin peşini bırakmamıştır. Diğer taraftan ise Onur tutuklanmıştır. Zeynep Onur’un tutuklanmasını duyunca kahrolur. Yeni bölümde ise Nefise’nin kalbi durur ve Muzaffer ile ailesi Nefise’nin yaşaması için çabalar. Nefise hayata geri dönebilecek mi? Kanatsız Kuşlar dizisinin saat değiştirmesini neye bağlıyorsunuz? Sizce dizi artık final yaparak bitmeli mi? Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorum kısmından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Kanatsız Kuşlar 36. Bölüm Fragmanı

Etiketler: kanatsız kuşlar 1 mart bitti mi kanatsız kuşlar 1 mart neden yok kanatsız kuşlar final mi yaptı kanatsız kuşlar neden yayınlanmıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL