Kanatsız Kuşlar 21. Bölüm Ahmet Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Kanatsız Kuşlar 21. Bölüm Ahmet Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Kanatsız Kuşlar

Atv ekranlarında yayınlanan dizi Kanatsız Kuşlar tüm heyecanı ile devam ederken dizide Ahmet karakteri Zeynep tarafından başına vurulan bir şişe ile yere yığılır. Başından kanlar gelen Ahmet öldü mü? Ahmet karakterini canlandıran oyuncu Ahmet Varlı diziden ayrılıyor mu? Yazımızda..

Kanatsız Kuşlar 21. Bölüm Ahmet Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar perşembe akşamları izleyiciyi ekranlara bağlamaya devam ediyor. Dizide Ahmet Zeynep’e kafayı takmış psikopat bir roldedir. Bu hali son zamanlarda iyice atmıştır. Zeynep Ahmet’i istemese de Ahmet ısrarla Zeynep’e sahip olmak istemektedir. Zeynep ise Onur’u sevmektedir.

Dizinin 21. bölümünde Ahmet Zeynep’i bayıltarak bir eve kaçırmıştır. Zeynep bir kaç defa kaçmak istesede Ahmet’ten kurtulamamıştır. Ahmet daha da ileri giderek Zeynep’e sahip olmak istemiş Zeynep ise eline aldığı şişe ile Ahmet’in başına vurmuştur. Ahmet’in başı kanamış ve yere yığılmıştır. Zeynep ise acaba öldü mü diye endişe içindedir. İzleyicide bunu merak etmektedir.

[pembetext]Kanatsız Kuşlar Aslı Kimdir? tıklayınız![/pembetext]

Dizide Ahmet karakterinin ölmeyeceğini düşünüyoruz. Ölürse Zeynep hapse girer ve ömür boyu orada kalabilir. Bu da başrol oyuncusunun olmaması demek. Bizim düşüncemiz Ahmet’in ölmediğini. Ahmet karakterini canlandıran oyuncu Ahmet Varlı Zeynep rüya görmüyorsa diziden ölerek ayrılıyor. Son gelişmelere göre Ahmet yaşıyor. Ahmet bir süre daha dizide rol alacak.

Ahmet Zeynep’i Kaçırıyor!

Etiketler: kanatsız kuşlar ahmet diziden çıktı mı kanatsız kuşlar ahmet öldü mü kanatsız kuşlar ahmet ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL