Kanatsız Kuşlar 3 Mayıs Var Mı Yok Mu? Neden Yok?

Kanatsız Kuşlar 3 Mayıs Var Mı Yok Mu? Neden Yok?

Yazar: Emre Kanatsız Kuşlar

Kanatsız Kuşlar finale adım adım yaklaşırken 3 mayıs perşembe dizinin 44. bölümü yayın saatinde ekrana gelmedi. Onun yerine Türkiye Ziraat Kupası Beşiktaş-Fenerbahçe maçı yayınlandı. Peki Kanatsız Kuşlar maçtan sonra yayınlanacak mı? Kanatsız Kuşlar 3 mayıs var mı yok mu? İşte detaylar.

Atv ekranlarında her perşembe keyifle izlenen Kanatsız Kuşlar başarılı oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle kemik bir izleyici kitlesine sahip. Fakat reytinglerin günden güne düştüğü ve reytinglerde önemli kayıplar yaşadığı yadsınamaz. Bunun üzerine bir de dizinin yayın saatiyle sürekli oynanması ve değişikliğe gidilmesi dizinin seyirci kitlesini küstürüyor.

Atv’nin bu tutumu uzun süredir devam ediyor. Ziraat Türkiye Kupası maçlarının yayın haklarını satın alan Atv, kendi dizilerini harcamakta çekinmiyor. Geçtiğimiz hafta Beşiktaş Türkiye maçı yüzünden yeni bölümü yayınlanmayan Kanatsız 3 mayıs perşembe ertelenen Beşiktaş Fenerbahçe devam maçı nedeniyle bu hafta da geç başlayacak.

Kanatsız Kuşlar 3 mayıs perşembe 21.20’de yaklaşık bir saat gecikmeli ve özetsiz yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. 

Kanatsız Kuşlar son bölümde neler yaşanmıştı hatırlayalım; Zeynep, kardeşini Ahmet’ten korumak için kalkıştığı oyunu başarıyla sonuçlandırdı. Ahmet’in her şeyi itiraf ettiği ses kaydını dinletti. Ceren öğrendikleri karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı. Nefise ise büyük bir çıkmazın içindedir. Muzaffer’in gerçek oğlu sandığı çocuğu tutup eve getirmesiyle ona yaptığı haksızlığın vicdan azabıyla boğuşur.  Dizinin en önemli ve heyecan dolu bölümlerinden biri 3 mayıs perşembe saat 21.15’te Atv ekranlarında.

 

Etiketler: kanatsız kuşlar 3 mayıs neden yok kanatsız kuşlar 3 mayıs var mı yok mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL