Kanatsız Kuşlar Aslı Kimdir?

Kanatsız Kuşlar Aslı Kimdir?

Yazar: Emre Kanatsız Kuşlar

Atv ekranlarında yayınlanan dizi Kanatsız Kuşlar tüm heyecanı ile devam ederken dizide Aslı karakterini oynayan oyuncu merak konusu oldu. Aslı karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

Kanatsız Kuşlar Aslı Kimdir?

Kanatsız Kuşlar Perşembe günleri yayınlanıyor. Dizi de Nefise’nin çocukları olduğunu öğrenen Muzaffer Nefise’den nasıl bir intikam alacak merak konusu iken dizide Onur, kendini Aslı’nın evinde bulur. Aslı Onur ile sevgili olmak isteyen bir karakter. Peki Aslı kimdir?

Dizide Aslı karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı belli olmadı. Belli olduğunda buradan güncelleme yapılacaktır. Aslı karakteri hakkında bilgisi olan varsa yorum sayfasından bizlere bilgi verebilir.  Oyuncunun gerçek adı Melisa Akman‘dır.

26 yaşında olan oyuncu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmış ve 15 bin liralık ödül kazanmıştır. Yarışmaya İstanbul’dan katılmıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Melisa Akman dizi dünyasında yeni olup, Koca Dünya, Şarkı Söyleyen Kadınlar, Ümmü Sıbyan : Zifir filmlerinde rol almıştır.

[mavitext]Seven Ne Yapmaz 11. Bölüm Final mi Yapıyor? Tıklayınız![/mavitext]

Sizce Aslı karakteri Onur ile sevgili olabilir mi? Onur Zeynep’i unutup başka bir kıza aşık olabilir mi? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir.

Etiketler: kanatsız kuşalar aslı kimdir kanatsız kuşlar aslı gerçek adı kanatsız kuşlar aslı oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL