Kanatsız Kuşlar Asya Kimdir? (Sera Arıman)

Kanatsız Kuşlar Asya Kimdir? (Sera Arıman)

Yazar: Emre Kanatsız Kuşlar

Atv ekranlarında yayınlanan dizi Kanatsız Kuşlar tüm heyecanı ile devam ederken diziye yeni bir karakter daha dahil oluyor. Dizide zengin ailenin asi ruhlu biricik kızı Asya karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Sera Arıman oldu. Sera Arıman kimdir? Tanıyalım.

Kanatsız Kuşlar Asya Kimdir? (Sera Arıman)

Seda Arıman oyunculuk alanında yeni bir isimdir. 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu, eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Zirve Konservatuvarı’nda tamamlamıştır. 1.68 boyunda 50 kg ağırlığındaki yetenekli oyuncu, açık kumral saç rengine, açık kahverengi göz rengine sahiptir. Oyuncu İngilizce, Almanca bilmektedir. Ayrıca B Sınıfı ve motorsiklet sınıfı ehliyetlere sahip oyuncunun piyano, yüzme, dans (tango, salsa, modern) kara kalem yetenekleri bulunmaktadır.

Sera Arıman adeta kendini oyunculuk alanında donatmıştır. Bunu da aldığı eğitimlerle sağlamıştır. ilk olarak Müjdat Gezen Sanat Merkezi eğitimini tamamlamış, 2010 yılında ise Beykent Üniversitesi İletişim ve Tasarım bölümünü bitirmiştir. Oyuncu 2013-2014 yılları arasında ise Sarıyer Belediyesi Tiyatro Bölümünden sertifika almıştır. Oyunculuk alanındaki eğitimlerine uzmanlık ekleyerek Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde okumuştur. Oyuncu 2017 yılında Halen 3 Mota- Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi bölümünde eğitimini devam ettirmektedir.

Uzun bir eğitim sonrası çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Kuvayi Milliye Destanı, Mucize, Kapıyı Kim Çalıyor, Kuklacı rol aldığı tiyatro oyunlarındandır. Sera Arıman 2016 yılında Dereköyü (Bahçeşehir Üniversitesi Bitirme Projesi) isimli kısa filmde oynamıştır. 2016 yılında diğer bir projesi ise Fuat Güner’in Sakladım Hayalleri Müzik klibinde rol almasıdır. Oyuncu Incognimo adlı internet reklamında da rol almıştır. Sera Akman’ın rol aldığı sinema filmi ise 2017 yılında Benim Adım Rüzgar adlı filmdir. Burada yardımcı oyuncu olarak yer almıştır.

Sera Arıman Fotoğrafları!

[mavitext]Kanatsız Kuşlar Ahmet Öldü mü? Diziden Çıktı mı? Tıklayınız![/mavitext]

Sera Arıman Videosu!

Etiketler: kanatsız kuşlar asya gerçek adı kanatsız kuşlar asya kimdir kanatsız kuşlar asya oynadığı diziler kanatsız kuşlar asya sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL