Kanatsız Kuşlar Aysun Neden Bayıldı? Aysun Ölecek mi? Diziden Çıkacak mı?

Kanatsız Kuşlar Aysun Neden Bayıldı? Aysun Ölecek mi? Diziden Çıkacak mı?

Yazar: Emre Kanatsız Kuşlar

Atv ekranlarının perşembe günleri yayınlanan dizisi Kanatsız Kuşlar’da başrolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Seda Türkmen paylaşıyor. Dizinin 26. bölüm fragmanın da Aysun teknede iken bir anda yere yığılıyor. Abisi Emre Aysun’u hemen hastaneye kaldırıyor. Peki Aysun’un hastalığı nedir? Aysun ölecek mi? Aysun karakterini oynayan Eliz Neşe Çağın diziden çıkacak mı? Yazımızda..

Kanatsız Kuşlar Aysun Neden Bayıldı? Aysun Ölecek mi? Diziden Çıkacak mı?

Atv ekranlarında yayınlanan dizi Kanatsız Kuşlar 26. bölümü ile ekranlara gelirken dizide evin en küçük kızı Aysun abisi ve Kemal Bey’in bulunduğu tekne ortamında yemek yedikten sonra ayağa kalkar ve yürürken bir anda bayılarak yere yığılır. Aysun’un bu durumu izleyicileri heyecanlandırırken Aysun’a ne oldu? Aysun’nun hastalığı mı var? Yoksa Aysun ölecek mi sorularını sordurdu. Aysun’un bayılması, hastaneye götürülmesi ve doktorların müdahalesine bakılırsa Aysun’un ciddi bir rahatsızlığı var. Bu rahatsızlığın ne olduğunu bilememekle birlikte iki seçenek aklımıza geliyor.

Birincisi Aysun ciddi olarak hasta ve ciddi bir ameliyat olması gerekiyor. Bunun için ailesinden birilerinin organlarını vermesi gerekiyor. Bu durum istemediğimiz bir durum. Ancak hastalığının tedavisi olması sevindirici olacaktır. Derdi veren Allah dermanı da verir. İkincisi ise Nefise çocukları için Muzaffer Bey’in konağına taşınmış ve burada çocuklarına da iyi bakabilme imkanı bulmuştu. Son zamanlarda ise konaktan ayrılmışlar ve bir gece kondu da yaşıyorlardı. Bu durum iyi şartlardan sonra gelen yetersiz beslenme ve ısınma gibi problemlerin Aysun’u kötü etkilediği bu nedenle de Aysun’un bayılabileceği meselesidir. Şu an için akıllara bu iki seçenek geliyor. Farklı durumların olması da tabidir. Aysun karakterini canlandıran oyuncu dizide devam edecek. Sizce Aysun’un hastalığı ne olabilir?

Kanatsız Kuşlar’da geçen hafta yaşanan romantik anların sonrasında bu hafta korku dolu ve gergin günlerin yaşanacak. Ahmet’in öldüğü düşünüyordu. Ancak Ahmet ölmemiş ve Kartal Bey olarak diziye yeniden dahil olmuştu. İşin kötü tarafı ise Kartal Bey Onur ve Muzaffer’i tuzağa düşürerek şirketin ortağı olmuştu. Şirkette Onur ve Zeynep Kartal Bey ile tanışmak için beklerken Kartal Bey’i görmeleri ile şok yaşadılar. Zeynep bayıldı. Onur ise bu duruma çok sinirlendi. Bakalım bu durum nasıl sonuçlanacak.

[mavitext]Kanatsız Kuşlar Onur ve Zeynep Evlenme Teklifi Çalan Türkü![/mavitext]

Kanatsız Kuşlar 26. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: kanatsız kuşlar aysun diziden çıktı mı kanatsız kuşlar aysun ölecek mi kanatsız kuşlar aysunun hastalığı ne kanatsız kuşlar aysunun hastalığının çaresi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL