Kanatsız Kuşlar Kartal Bey Kim? Gerçek Kimliği Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Kanatsız Kuşlar Kartal Bey Kim? Gerçek Kimliği Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Yazar: Emre Kanatsız Kuşlar

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar’a bu hafta yeni bir karakterimiz katılıyor. Daha doğrusu önceden var olan fakat yenilenmiş bir kimlikle diziye dahil olan karakterimiz Kartal Bey. Peki Kartal Bey kim? Gerçek kimliği ne zaman ortaya çıkacak? Yazımızda..

Kanatsız Kuşlar Kartal Bey Kim? Gerçek Kimliği Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Kanatsız Kuşlar bu hafta Onur ve Zeynep ile şirkette tanışan ve şirketin yeni ortağı olan Kartal Bey aslında Zeynep ile nikah masasına kadar oturmayı başarabilmiş ancak Zeynep’in masayı terk etmesi ve sonrasında nikah memuruna evlilik cüzdanını onaylatmış olan Zeynep’e deliler gibi aşık Ahmet’tir. Ahmet Zeynep’i elde edemeyince kaçırmış üstelik kötülük yapmaya çalıştığı esnada Zeynep’in elindeki şişeyi kafasına vurması ile öldüğünü düşünülmüştü. Ancak ölmemiş, amcası Talat Bey kendisini yeniden şekillendirmiş ve Onur ile Zeynep’in karşısına yeni imajı ve ismiyle çıkmıştı.

Ahmet’in kimliği ne zaman deşifre olur bilemiyoruz. Ancak şunu biliyoruz ki Ahmet ilk başlarda Kartal Bey olarak tüm kozlarını oynayacak ve Onur ile Zeynep’in kabusu olacaktır. Onur ve Zeynep ise ilk başta Ahmet olarak düşündükleri Kartal’ı araştıracak ancak bir şey bulamayacaklar. Sonrasında ise Kartal Bey’in kimliği ortaya çıkacak ve işte o zaman işler iyice karışacak. Fakat şu an Onur ve Zeynep için kabus dolu günler başlamıştır.

Dizide önceden Ahmet rolü ile şimdi ise Kartal Bey olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı Ahmet Varlı’dır. 1984 Trabzon doğumlu olan oyuncu eğitimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. Bu Kalp Seni Unutur mu?, Yerden Yüksek, Yılanları Öcü, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Benim İçin Üzülme dizilerinde rol almıştır. Benim İçin Üzülme’de Orhan karakteri takdir toplamış ve çok beğenilmiştir. Kanatsız Kuşlar’da Ahmet karakteri Benim İçin Üzülme de rol aldığı Orhan karakteri ile örtüşmekte ve benzelikleri barındırmaktadır.

[pembetext]Kanatsız Kuşlar Aysun Ölecek mi? Tıklayınız![/pembetext]

Ahmet Varlı Videosu!

Etiketler: kanatsız kuşlar kartal gerçek kimliği kanatsız kuşlar kartal kimdir kanatsız kuşlar kartal oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL