Kanatsız Kuşlar Kemal Kimdir? (Faik Ergin)

Kanatsız Kuşlar Kemal Kimdir? (Faik Ergin)

Yazar: Emre Kanatsız Kuşlar

Atv ekranlarında yayınlanan dizi Kanatsız Kuşlar tüm heyecanı ile devam ederken Zeynep Ahmet’in elinden onu öldürdüğünü düşünerek kurtulmuştur. Ancak Ahmet ölmemiş ve kendisine yapılanların intikamını almak istemektedir. Nefise ve Muzaffer ise boşanma aşamasına gelmiştir. Nefise fragmanda avukat olduğunu düşündüğümüz Kemal ile tanışmış ve Muzaffer’den boşanmak istediğini söylemişti. Diziye yeni dahil olan Kemal karakteri merak konusu oldu. Kemal karakterini canlandıran oyuncu Faik Ergin‘dir. Faik Ergin kimdir? Tanıyalım..

Kanatsız Kuşlar Kemal Kimdir? (Faik Ergin)

1978 yılında Hatay İskenderun’da dünyaya geldi. Liseyi bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Faik Ergin 2000 yılında mankenliğe başladı. Best Model Of Turkey ve Best Model World yarışmalarına katıldı. Şahika Tekand Stüdyosunda oyunculuk eğitimi aldı.

2000 yılında Mustafa Altınoklar’ın yaptığı Fosforlu Cevriye adlı filmde Özgü Namal, Ali Sunal, Aysel Gürel ile birlikte rol aldı. 2014 yılında ise Türker İnanoğlu’nun yönettiği Küçük Ağa dizisinde Sarp Levendoğlu, Birce Akalay, Zafer Algöz Emir Berke Zincidi, Zeki Alasya, Hakan Bilgin, Banu Zorlu, Kenan Ece ile birlikte rol aldı.

[mavitext]Kanatsız Kuşlar Talat Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Oyuncu 2015 yılında Ayışığı Tarifesi adlı Tiyatro oyununda Şenay Gürler, Deniz Arcak ile birlikte rol aldı. 2015 yılında ise Aşk Nerede adlı sinema filminde ise Ayça Erturan, Eylül Öztürk, Oya Aydoğan, Kadir Çöpdemir ile birlikte rol aldı. Galip Derviş, Uygun Adım Aşk, Genco, Öteki Oğul, Sakın Söyleme, Hacı, İffet, Gümüş oyuncunun diğer projeleridir.

[pembetext]Kanatsız Kuşlar Asya Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Faik Ergin Aşk Nerede Videosu!

Etiketler: kanatsız kuşlar kemal gerçek adı kanatsız kuşlar kemal kim kanatsız kuşlar kemal oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL