Kanatsız Kuşlar Mine Kimdir? (Buse Çelik Biyografisi)

Kanatsız Kuşlar Mine Kimdir? (Buse Çelik Biyografisi)

Yazar: Emre Kanatsız Kuşlar

Koliba Film tarafından Atv ekranları için yapılan Kanatsız Kuşlar yeni karakter ve oyunculara adeta doymuyor. Bu karakterlerden bir tanesi dizide İnci karakteri oldu. Perşembe günleri yayınlanan dizide İnci karakterini ise Buse Çelik canlandırıyor. Peki Buse Çelik kimdir? Hangi ünlü oyuncunun akrabasıdır? Buse Çelik ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Kanatsız Kuşlar Mine Kimdir? (Buse Çelik Biyografisi)

Kanatsız Kuşlar dizisine dahil olan Buse Çelik genç ve güzel bir yetenek olarak karşımıza çıkıyor. Oyunculuk alanında yeni olan güzel yıldız Kanatsız Kuşlar dizisi ile izleyici karşısına çıkacak ve kendini test etme imkanı bulacak. İzleyicilerin de merakla beklediği ismin aslına yabancı bir isim değil. Yıllarca Türk dizi ve sinema sektöründe boy gösteren ve bir çok ödüle sahip, son olarak ise Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinin 2. sezonunda izleyici karşısına geçen Nurgül Yeşilçay’ın yeğenidir.

Buse Çelik Nurgül Yeşilçay’ın desteği ile oyunculuk kariyerine adım atmış bir isimdir. Çukurova Üniversitesi Sinema ve Televizyon eğitimi aldığı sırada televizyon ile tanışacak olan güzel oyuncunun ilk performansı ise merak konusu olacak. Sosyal medya hesaplarından edindiğimiz izlenimlere göre bisiklet sürmeyi, doğa ve dağ yürüyüşlerini ve denizi çok sevmektedir. Ayrıca Akdeniz Üniversitesi Sanat Tarihi ibaresi de ınstagram hesabından elde ettiğimiz bilgiler arasında bulunuyor. İzleyicilerin bundan sonra da sık sık göreceği Buse Çelik’e yeni projesinde başarılar diliyoruz.

[mavitext]Kanatsız Kuşlar Asya Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Yönetmenliğini Adnan Güler’in yaptığı, senaryosunu Hakan Haksu’nun yazdığı dizi Kanatsız Kuşlar’da başrollerde; Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen yer alıyor. Dizi perşembe günleri ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Kanatsız Kuşlar 22 şubat perşembe günü yayınlanacak olan 35. bölümünde ise; büyük badirelerin içerisinden geçen aile Muzaffer’in sayesinde tekrar bir araya gelir. Ancak Cemre’nin bir hatası ortalığı karıştırır. Bu arada Tuğba sahneye çıkar ve Nefise’nin işini bitirmek ister. Muzaffer büyük bir kahramanlık örneği sergilese de Nefise ölüm ile burun burunadır. Diğer taraftan Onur ise tutuklanmıştır. Zeynep duyduğunda ise kahrolur. Mahkemede ise beklenmeyen olaylar gergin anların yaşanmasına neden olur.

[saritext]Kanatsız Kuşlar Talat Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Kanatsız Kuşlar 35. Bölüm Fragmanı

Etiketler: kanatsız kuşlar mine gerçek adı kanatsız kuşlar mine kim kanatsız kuşlar yeni oyuncu kim


Yorum yaz