Kapanmadan Kazan Yarışması Formatı Nasıl, Nasıl Başvurulur?

Kapanmadan Kazan Yarışması Formatı Nasıl, Nasıl Başvurulur?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Alp Kırşan’ın yeni programı Kapanmadan KAzan Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Survivor’da uzun süre sunuculuk yapan Alp Kırşan 2019 yılından fenomen yarışma Survivor’dan ayrılmıştı. Şimdi yeni bir yarışma programı ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Alp Kırşan’ın sunuculuğunu yapacağı Kapanmadan Kazan nasıl bir program, yarışma formatı nasıl, nasıl başvurulur ve büyük ödül ne gibi soruların cevabını bu yazımızda sizler için derledik.

Kapanmadan Kazan yarışması formatı?

Alp Kırşan’ın sunuculuğunu yaptığı Kapanma Kazan’da eşler yarışıyor. İster karı-koca, ister anne oğul, ister baba-kız, ister gelin görümce, ister mahalleden arkadaşlar… Kendisine güvenen tüm çiftler bu yarışmaya katılabilir. Yarışmcılardan birisi soruları yanıtlarken diğeri ise hediyeleri toplamaya çalışacak. Ama asıl sorun da burada.

Hediye çok ama zaman çok kısıtlı. Eğlenceli sorular ve oyunlarla yarışmacılar bir yandan eğleniyorlar bir yandan da hediyeleri kazanıyorlar. Yayınlandığı her ülkede büyük beğeni toplayan Kapanmadan Kazan ülkemizde de ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yarışmanın ilk tanıtımı yayınlandı.

Kapanmadan Kazan nasıl başvurulur, başvuru formu!

Kapanmadan Kazan yarışmasına başvurmak için öncelikle başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Kapanmadan Kazan başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Tabi doldurmadan önce nelere dikkat etmek lazım?

Başvuru formunda belritilen 30 adet alanı eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Burada verdiğiniz bilgilerin doğru olmasına özen gösterin. Tüm alanları doldurmanız seçilme şansını arttıracaktır. Malum bu bir yarışma olsa da ekranlara hitap etmesii yarışmacıların da eğlenceli olması gerekmektedir. Formda belirtilen ilginç soruları, örneğin BUGÜNE KADAR BAŞINIZA GELMİŞ EN İLGİNÇ VE EĞLENCELİ OLAY NEDİR? ” gibi soruları özenle ve komik içeriklerle doldurun.

Tüm formu eksiksiz doldurduktan sonra “robot değilim” tikini işaretleyin ve başvuruyu gönder butonuna basın. Sonrasında başvurunuz değerlendirmeye tabi tutulacak ve uygun görüldüğü takdirde telefonla veya verdiğiniz giğer iletişim araçlarıyla sizlere dönüş yapılacaktır.

Kapanmadan Kazan hediyeler neler?

Star Tv Kapanmadan Kazan‘da bir çok ödül sizleri bekliyor. Küçük ev aletleri, bilgisayarlar, cep telefonları, beyaz eşyalar ve daha bir çok ödül yarışmacıların bilgi düzeylerine ve hızlarına bağlı olarak onları bekliyor olacak. Amaç kapı kapanmadan toplayabildiğiniz kadar hediyeyi toplamak. Başvuru anında veya sonrasında yaşadığınız sorunları yorum yaparak bizlere ulaştırabilirsiniz. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıcağız.

Etiketler: kapanmadan kazan başvuru kapanmadan kazan fragman kapanmadan kazan star tv kapanmadan kazan yarışma formatı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL