Kardeş Çocukları 5. Bölüm Fragmanı, 24 Şubat Neler Olacak?

Birinci bölüm ile istenileni veremeyen ancak 2. ve 3.haftasında reytinglerde ortalığı karıştırıp zirveye oturan Kardeş Çocukları dizisi yine heyecan dolu bir bölümle sizleri bekliyor. Kardeş Çocukları 5. Bölüm Fragmanı ve özeti sizler için yazımızın devamında.

Dizin son bölümünde; Ümran, köyde Cemal dehşeti yaşarken Umay ise yıllar sonra karşısında bulduğu Yıldırım’la hayatının sınavını verir. Yıldırım’ın teyzesi için sıradan biri olmadığının farkında olan Hayat geçmişin peşine düşer.

Hayat’ın artık kendileriyle yaşayacağını kabullenmek zorunda kalan Umay, onu kendi dünyasına alıştırmak için adeta baştan yaratır. Hayat’ın pırıltılı dünya ile sınavı olanca şiddetiyle başlarken, İstanbul’dan Karalılar’a gelen haberler, Ümran’ı harekete geçirir. Ümran, Umay’a kızını değiştirmesine engel olmak için yola koyulur.

Ümran, hayatının yüzleşmesine yürüdüğünden habersiz, kızına sahip çıkmak için soluğu İstanbul’da alır, ancak karşısında bambaşka bir Hayat bulur. Diğer yanda Umay, Yıldırım ve Reşat arasında kurulan mecburi bağın sancılarıyla uğraşırken, Hayal ve Hayat arasındaki bağ ise, iki kızın birbirinden habersiz Volkan’a duydukları heyecanla sınanmaya başlar.

Kardeş Çocukları 5. Bölüm Fragmanı-Güncellenecektir