Kardeş Çocukları Dizisi Konusu Ne? Tüm Oyuncu Kadrosu?

Kardeş Çocukları Dizisi Konusu Ne? Tüm Oyuncu Kadrosu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kardeş çocukları dizisi tv sektörüne bomba gibi bir girişe hazırlanıyor. Gold film yapımcılığında yayın hayatına başlayacak olan Kardeş Çocukları dizisi hazırlığı tüm hızla devam ediyor. Yakın zamanda star tv de başlayacak olan Kardeş Çocukları dizisi izleyicilerin beğenisini kazanmış durumda. Merak edilen Kardeş Çocukları dizisinin konusu ne? Kardeş Çocukları Oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?

Yazımızın başında dediğimiz gibi Kardeş Çocukları dizisinin yapımcılığını Gold film üstlenmiş durumda.Gold filmin çıkarmış olduğu diğer diziler ise şu şekilde: No:309, Haziran Gecesi, İffet, Hanımın Çiftliği, Darısı başımıza, Büyük Yalan, Erkenci Kuş.. Bu diziler gold yapımın ne kadar başarılı işler yaptığını gözler önüne seriyor. Kardeş Çocukları dizisinin senaryosu Sırma Yanık’a ait. Yönetmen koltuğunda ise Fatuk Teber oturuyor. Yazımızın devamında Kardeş Çocukları dizisinin konusunu ve oyuncu kadrosunu bulabilirsiniz.

Kardeş çocukları dizisinin başrol arayışı uzun sürmedi. Önce Erkan Petekkaya ile görüşen şirket olumsuz cevap alınca çareyi Mehmet Aslantuğ’da buldu.Kadın başrol için Ayça Bingöl düşünüldü. Ayşe Bingöl teklifi kabul edince başroller kesinleşmiş oldu. Kardeş Çocukları dizisinin oyuncu kadrosunu sizlere tanıtalım.

Kardeş Çocukları Yıldırım Saner Kim? (Mehmet Aslantuğ)

Samsunda 25 Eylül 1961 yılında dünyaya gelmiştir. Arzum Onan ile evli olan Aslantuğ’un Can adında bir oğlu vardır. En son 2016 yılında Kördüğüm dizisinde Muzaffer Bey karakterini canlandırdı.

Kardeş Çocukları Ümran Kim (Ayça Bingöl)

1975 yılı Ocak ayında İstanbul’ da doğmuştur. Ali Gökmen Altuğ ile 2001 de evlenmiştir. Leyla ve Aylin isminde kızları vardır. Oyuncunun esas tanınması ise Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde Cemile karakterini canlandırması ile olmuştur.

Kardeş Çocukları Umay Kim ( Nur Fettahoğlu)

Almanya’da 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Oyuncunun en büyük rolü Aşk-ı Memnu dizisinde Peyker rolü ile olmuştur. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mahidevran Sultan’a hayat vererek kariyerinde önemli bir yere gelmiştir.

Kardeş Çocukları Volkan Kim ( Furkan Andıç )

İstanbul’da 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Tatlı İntikam dizisindeki üstün performansı ile Altın Kelebek töreninde en başarılı erkek başrol ödülünü almıştır.

Kardeş Cocukları Hayat Kim (Afra Saraçoğlu)

21 yaşında olan oyuncu 1997 yılında doğmuştur. Tolga Sarıtaş ile Kötü Çocuk sinema filminde oynamıştır. Asıl yükselişi ise Fazilet Hanım ve Kızları dizisi Ece rolüyle olmuştur.

Kardeş Çocukları Hayal Kim (Alara Turan)

Daha önce hiçbir projede yer almayan oyuncunun ilk deneyimi Kardeş Çocukları dizisidir. Mimar Sinan Üniversitesinde öğrencidir ve İstanbul’da yaşamaktadır. Oyuncuyu ilk keşfeden isim ise Faruk Teber olmuştur.

Murat Dalbatan, Batuhan Ekşi, Engin Alkani Nilay Erdönmez, Evrim Doğan, İrem Erten, Ertunç Uygun  gibi isimler Kardeş Çocukları dizisinde yer alacak oyuncular arasında.

Kardeç Çocukları dizisinin konusu ise izleyiciyi oldukça etkiledi. Kadının kafına şiddetini konu alan dizi merakla bekleniyor. Yıllardır görüşmeyen iki kız kardeşin geçmişi birkez daha karşılarına çıkacak. Ümran’ın kardeşi köy hayatını bırakıp zengin bir hayat yaşamak ister ve başarırda. Refik Karay adında bir mimar ile evlenir. Refik Karay’ın Volkan adında manevi oğlu ise Ümran ve Umay’ın kızları Hayal ve Hayat’ın sınavı olacaktır.

Dizinin sloganı ise oldukça dikkat çekicidir. “Evlatlar annelerin sınavıdır, hayaller de hayatların sınavıdır” sloganını sizler nasıl buldunuz? Kardeş Çocukları dizisinin ekran serüveni uzun sürer mi bilinmez ama izleyiciyi oldukça heyecanlandıracağı kesin. Kardeş Çocukları dizisi oyuncularına yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Etiketler: Kardeş Çocukları Afra Saraçoğlu Kardeş Çocukları Furkan Andıç Kardeş Çocukları konusu ne? Kardeş Çocukları oyuncu kadrosu ne?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL