Kardeş Çocukları Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tuttu mu?

Kardeş Çocukları Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tuttu mu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kardeş Çocukları dizisi 27 Ocak Pazar günü ilk bölümüyle ekranlara geldi. Pazar akşamlarının diziler arasında yer alan kardeş çocukları reytingleri nasıl, izlendi mi, tuttu mu?

Yönetmen koltuğunda Faruk teber in oturduğu Gold yapım imzalı dizinin senaryosunu sırma yanık kremi almaktadır. Kadrosunda Ayça Bingöl Mehmet Aslantuğ Nur Fettahoğlu Engin Alkan Afra Saraçoğlu Batuhan Ekşi ve Alara Turan gibi isimlerin yer aldığı kardeş Çocukları dizisi dram ve aşk türünde seyircisiyle buluştu. Dizi pazar akşamları Savaşçı, Elimi Bırakma ve Bir Litre Gözyaşı dizileri ile rekabet edecek. Peki dizinin konusu nasıl, nasıl bir hikaye ile karşımıza çıkıyor?

Dizi adından da belli olacağı üzere kardeş çocuklarının hayat hikâyesini ekranları getiriyor. Geçmişte ikiz kız kardeşin arasında kalmış bir adamın hikayesini anlatan kardeş Çocukları dizisi Ümran ve Umay isminde iki kardeşin ve çocuklarının hikayesini ekranlara getirecek. Dizide Ümran köy hayatı yaşayan bir kadınken kardeşi Umay ise sosyetik bir hayat üren ve kızı hayal ile İstanbul’da yaşayan bir kadındır. Yaşantıları ve karakterleri farklı olan bu iki kadının hayatları yıllar sonra kesişir ve olaylar o anda başlar. İlginç senaryosu ile izleyiciler ekranlara çekmeye kararlı olan kardeş Çocukları dizisi ilk bölümünü geride bıraktı.

Kardeş Çocukları, izlendi mi, tuttu mu, reytingleri nasıl?

Ülkemizde dizi çok zorlu bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok dizi ekranlara gelirken aynı zamanda erken final yaparak TV macerasına sonlandırılmaktadırlar. Tabii burada dizlerin hem oyuncu kadrosu, hem senaryosu, hem kurgusu, dizinin çekim yerleri, müzikleri gibi birçok etken yer almaktadır. Kim bu etkenleri bünyesinde barındıran diziler uzun soluklu olabilmektedir.

Kardeş Çocukları Dizisi Konusu Ne? Tüm Oyuncu Kadrosu?

Kardeş çocukları için bunları şimdiden söylemek elbette zor. Dizinin 23 haftalık ekranlara gelmesinden sonra Alaca reyting oranları dizi hakkında bize birçok şeyi söyleyecektir. Şu an için dizinin 1. Bölüm reytingleri büyük önem taşımaktadır. Ancak ilk bölüm reytinglerin den sonra da kesin bir şey söylemek zor olacağı için diziyi en az 2-3 haftalık bir test sonucunda tabi tutmak gerekiyor.

Birçok dizi ilk bölümde çok fazla izlenmese de sonraki bölümlerde sevilerek reyting rekorları kırabilmektedir. Bu anlamda kardeş çocukları 27 Ocak reyting sonuçları merak uyandırmaktadır. Daha önce yazmış olduğumuz 27 Ocak Pazar reyting sonuçları konumuzdan Kardeş Çocuklarına ilk bölüm reytinglerini görebilirsiniz.

Etiketler: kardeş çocukları izlendi mi kardeş çocukları reytingleri nasıl kardeş çocukları tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL