Kardeş Çocukları Hayal Kim Sevgilisi Var mı Oynadığı Diziler Sosyal Medya Hesapları

Kardeş Çocukları Hayal Kim Sevgilisi Var mı Oynadığı Diziler Sosyal Medya Hesapları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star Tv ekranlarında uzun zamandır heyecanla beklenen Kardeş Çocukları sonunda tanıtım fragmanıyla izleyenlere çok yakında başlayacağının müjdesini verdi. Dizi de tanınmış başarılı ve usta isimlerin yanı sıra yeni yıldızlara da yer verildi. Özellikle Kardeş Çocukları dizisinde Umay’ın kızı Hayal kimdir sorusu izleyenler tarafından araştırılacak. İşte Kardeş Çocukları Hayal kim sorusunun yanıtı haberimizde…

Farklı ve anlaşılması uzun zaman alacak olan sırlarla dolu senaryosuyla dikkat çeken Kardeş Çocukları dizisi Star Tv ekranlarında çok yakında başlıyor. Dizide iki kardeşin sırlarla dolu hayatları ve bu sırların yavaş yavaş ortaya çıkmasını izleyeceğiz. Kardeş Çocukları dizisinde kadın başrol oyuncuları Nur Fettahoğlu ve Ayça Bingöl. Onların kızlarına hayat veren isimler ise Alara Turan ve Afra Saraçoğlu.

Afra Saraçoğlu büyük acılar çeken Ümran’ın biricik kızı Hayat’a, Alara Turan ise ağzında altın kaşıkla dünyaya gelen Hayal’e hayat veriyor. Hayat karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu on zamanların gözde genç oyunlarından biri. Fakat Hayal karakterine hayat veren Alara Turan henüz çok tanınmış bir isim değil. Fakat büyük umut vaat eden başarılı bir genç oyuncu. İşte dizinin kilit isimlerinden biri olan Hayal kim sorusunun yanıtı.

Kardeş Çocukları Hayal’in gerçek ismi Alara Turan’dır. Alara Turan dizinin fragmanında yer almıyor. Daha çok ön plana çıkan isim Hayat oluyor. Hayal ve Hayat yıllar önce aynı adama aşık olan iki kız kardeşin kaderini paylaşacak. İkisi de aynı adama aşık olacak. Dizinin isminden de anlaşıldığı gibi daha çok dikkat çeken isimler Hayal ve Hayat olacak.

Hayal kim? Alara Turan hakkında tüm merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz. Henüz çok genç ve toy bir oyuncu olan Alara Turan bir çok ismin arasından seçildi. Tiyatro eğitimi alan genç oyuncunun ilk profesyonel oyunculuk deneyimi olacak. Daha 20li yaşlarının başında Alara Turan Kardeş Çocukları dizisinde usta isimlerle birlikte çalışma fırsatı yakaladı. Bu konuda oldukça şanlı sayılır. Nur Fettahoğlu, Ayça Bingöl ve Mehmet Aslantuğ gibi oyunculuğu parmak ısırtan isimlerden önemli dersler alacak.

Kardeş Çocukları Hayal’in dizideki rolünden kısaca bahsedecek olursak. Hayal hayatta her istediği olmuş en iyi okullarda eğitim almış ve tanınmış iyi bir aileye sahiptir. Kalbini Volkan’a kaptırır. Volkan iki kuzenin arasında paylaşılamayan erkek olacaktır.

Etiketler: alara turan kim kardeş çocukları hayal kim kardeş çocukları hayalin gerçek ismi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL