Kardeş Çocukları İdil Kimdir? Nereden Tanıyoruz? (Melis Hacic)

Kardeş Çocukları İdil Kimdir? Nereden Tanıyoruz? (Melis Hacic)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Reyting listelerindeki yükselişi ile dikkatleri üzerine çeken Kardeş Çocukları dizisine yeni bir karakter dahil oldu. İdil karakteri kimdir?

Sırma Yanık’ın senaryosunu yazdığı Kardeş Çocukları dizisi hız kesmeden devam ederken senaryoya uygun bir şekilde yeni yüzlerde giriş yapıyor. Dizinin son bölümünde İdil isminde bir karakter diziye dahil oldu.

İdil dizide Yıldırım Saner’in yiğeni olarak karşımıza çıkıyor. İdil sosyal medya fenomendir ve tasarımcıdır. İdil’in gelmesi dengeleri değiştirecek. Özellikle dizinin gençleri arasında çekememezlik, kıskançlık ve aşk kapışması başlayacak. Peki İdil karakterini canlandıran oyuncu Melis Hacic kimdir?

Kardeş Çocukları Melis Hacic (İdil) Kimdir?

1994 yılının eylül ayının 8’inde doğan Melis Hacic İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1 kardeşi olan Hacic’in ailesi göçmendir. Anne Yugoslav baba sırp kökenli olan oyuncu Türk vatandaşıdır. 177 cm boyunda 55 kg ağırlığındadır. Başak burcunda olan güzel oyuncu ilk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamlamıştır.

Modellikte yapan Melis Hacic Fenerbahçe’de basketbol ve voleybol takımlarında da oynadı. Aydın Üniversitesi Sanat Yönetmenliği bölümünde okudu. Şuanda Erberk ajansına bağlı olarak oyunculuk alanında yer  almaktadır aynı zamanda modelliğe de devam etmektedir. Börü ve Bir Litre Gözyaşı dizilerinde yer almıştır.

Etiketler: kardeş çocukları İdil kim kardeş çocukları yeni oyuncu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL