Kardeş Çocukları Volkan (Furkan Andıç) Diziden Ayrıldı mı?

Kardeş Çocukları Volkan (Furkan Andıç) Diziden Ayrıldı mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gold filmin yapımcılığında Star Tv’de ekranlara gelen Kardeş Çocukları kısa sürede izlenme oranlarını arttırmış ve sektörün ilgi odağı olmuştu. Dizide başrol oyuncusunun ayrılık haberi ise şok etkisi yaptı. Volkan karakteri diziden ayrılacak mı, Furkan Andıç diziden ayrılıyor mu?

Kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Engin Alkan, Afra Saraçoğlu ve Furkan Andıç gibi oyuncuları buluşturan Kardeş Çocukları dizisinde bir ayrılık yaşanacak. Ümran ve Umay kardeşlerin geçmişleriyle yüzleştikleri Kardeş Çocukları dizisinde bir ayrılık yaşanacak.

Senaryo gereği Volkan karakterini canlandıran oyuncu Furkan Andıç’ın diziye veda edeceği son dakika bilgisi olarak kulislere düştü. Furkan Andıç(Volkan) neden diziden ayrılıyor?

Senaryoda Volkan karakterinin geri planda kaldığı ve çok fazla metin yazılmadığı için Furkan Andıç’ın kanal ve yapım şirketi ile görüşmelerinin ardından diziden ayrılma kararı aldığı gelen bilgiler arasından. Sevilen oyuncu diziden ayrılacak ve yeni projelerle ilgili görüşmelere şimdiden başladığı söyleniyor. Peki Furkan Andıç kimdir?

Furkan Andıç kimdir?

Furkan Andıç, 1990 İstanbul doğumludur. Kırgın Çiçekler dizisindeki performansı ile göz dolduran oyuncu kısa sürede sektörde aranan yüzler arasına girdi. Sonrasında Tatlı İntikam dizisinde başrol oynadı. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon Programcılığı okurken Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümüne geçti.

Sektöre reklam filmleriyle başlayan oyuncu ilk tv macerasını 2011 yılında Kolej Günlüğü isimli dizi ile yaptı. 2012 yılında”Adını Feriha Koydum Emirin Yolu”, 2012 yılında “Umutsuz Ev Kadınları”, 2013 yılında “Yağmurdan Kaçarken”, 2014 yılında ise “Kaçak Gelinler” isimli dizilerde rol aldı.

Etiketler: Furkan andıç neden ayrıldı Kardeş çocukları volkan nereye gitti volkan diziden ayrıldı mı volkan öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL