Kardeş Çocukları Volkan Öldü mü, Furkan Palalı Diziden Ayrıldı mi?

Kardeş Çocukları Volkan Öldü mü, Furkan Palalı Diziden Ayrıldı mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kardeş çocukları dizisi bu hafta heyecan dolu bir bölümü daha geride bıraktı. Volkan iki kardeş arasında kaldı ve tam ne olacak diye düşünürken herkesle ortayi bulduktan sonra ortadan kayboldu. Peki Volkana ne oldu.Kardes Çocukları Volkan oldumu Kim Öldürdü Neden Öldü Diziden ayrıca mi gibi merak dolu soruların cevabı haberimizde.

Kardeş Çocukları dizisinde bu hafta yıldırım büyük bir gerçekle karşı karşıya kaldı. Yıllar önce hamile olduğunu bile bilmediği küçük kızı bırakıp uzaklara giden Yıldırım annesinden tüm gerçekleri öğrendi. Yıldırım Umayı yani Ummu yu hamile olarak biraktigini annesinden ogrendi. Rezzan Hanim evdeki hizmetciyi yanina Umayin yerlestirmesinden ötürü hayatının tehlikede olduğunu düşündü.

Gerçekten öyle miydi? Evet Umay Rezzan Hanımdan nefret ediyordu, onun bebeğinin katili olduğunu düşünüyordu ama öldürebilecek kadar cani olabilir miydi? Tüm bu düşüncelere sahip olan Rezzan Hanim çareyi olan biteni Yıldırıma anlatmakta buldu. Yıldırım artık annesinin ne sakladığını öğrenmiş ve yıllar öncesinin yanlışı şimdi karşısına çıkmıştı.

Bu arada Hayat ve Hayal arasında çok zor düzelecek bi olay oldu. Her ikiside Volkana aşık olmuştu. Hayal’i kardeşi gibi gören Volkan’ in kalbi ise Hayat için atsa da Hayal’e bunu yapamazdı. Ne kadar aşık olsa da Hayal kardeşi gibiydi.Onu üzemez yıpratamazdı. Sırf Hayal iyi olsun diye Hayat’a onu sevmediğini Hayalin önünde söyledi. Bekledigi karsiligi bulamayan Hayat ve bu duruma oldukça mutlu olan Hayal artık Volkanı affetmiş yine umut kıvılcımları arasında karşılıksız aşkını yaşamaya baslamisti.

Volkan’dan iki gun hic haber alamayan Hayal Furkan Palalı kaldığı otele gitti. Gordugu manzara karsinda deliye dondu. Volkan ölmüş ve yerde öylece yatıyordu. Peki Volkan Neden Öldü Diziden neden ayrıldı.? Kardeş Çocukları Volkan yani Furkan Palalı yaz dizileri için farklı bir anlaşma yaptığı için diziden ayrılma kararı aldı. Sizce Kardeş Çocukları için Volkan in dizidej ayrılması nasıl karsilik bulacak reytinglere etkisi ne olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL