Kayıtdışı Dizisi 8. Bölüm Final mi Yapıyor? Neden Bitti? Neden Yok?

Kayıtdışı Dizisi 8. Bölüm Final mi Yapıyor? Neden Bitti? Neden Yok?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarının Pazartesi günleri yayınlanan dizisi Kayıtdışı dizisinden üst üste kötü haberler gelmeye başladı. İlk olarak dizinin başrolünde oynayan Ertan Petekkaya’nın ayak bileğinde meydana gelen kırık nedeniyle ara verilen çekimlerin ardından dizinin 8. bölümü ile ekranlara veda edileceği iddia edildi. Kayıt Dışı 8. bölüm ile Final mi yapacak? Neden Bitti? 

Kayıtdışı Dizisi 8. Bölüm Final mi Yapıyor? Neden Bitti? Neden Yok?

Başrollerinde Ertan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert’in rol aldığı dizi Kayıtdışı büyük umutlarla yayın hayatına başlamıştı. Dizinin final yapacağı iddiasını Vatan Gazetesi Tv eleştirmeni Oya Doğan köşesinde yazdığı yazı ile haber verdi. Peki neden bitti?

Kayıtdışı Pazartesi günleri yayına girmişti. Pazartesi günleri yayınlanan Söz ve Kırgın Çiçekler gibi reytingleri yüksek dizileri bir türlü geçemeyen Kayıtdışı Çukur dizisinin gelmesi ve yüksek reyting alması ile birlikte iyice gerilere gitti. Dizinin proje tasarımcısı ve yönetmeninin de diziden ayrılması ile morallerin bozulduğu dizi ara vermesinin ardından yayınlanacak ilk bölümle final yapacak.

[mavitext]Çılgın Türkler Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu? Tıklayınız![/mavitext]

Kayıt Dışı 7. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: kayıtdışı 8. bölüm final mi yapıyor kayıtdışı ne zaman final yapıyor kayıtdışı neden bitti kayıtdışı neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL