Kebap Theory Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu, Fragmanı

Yeni bir dizi haberi kulislere düştü. Komedi türünde ekranlara gelecek olan dizinin adı Kebap Theory olarak belirlendi. Peki Kebap Theory nasıl bir dizi, oyuncu kadrosunda kimler var, konusu ve hikayesi, tanıtım fragmanı ve detaylar yazımızda.

Korku filmlerinin usta senaristi ve oyuncu Mustafa Miraç Kaya, bu kez yazdığı senaryo ile değil oyunculuğuyla kendini konuşturacak. Senaryosunu Ahmet Elbistanlı’nın yazdığı ve yönetmen koltuğunda Kadir Ergin’in oturduğu “Kebap theory” isimli komedi tarzındaki dizi filmin çekimleri İstanbul’da başladı. Başrollerini Mustafa Miraç Kaya ve Kübra Kılınçkaya’nın paylaştığı komedi tarzındaki dizi film gülmeye farklı bir boyut kazandırmayı amaçlıyor.

“Kebap theory”” isimli komedi dizisinde bir kebap ustasını canlandıran Mustafa Miraç Kaya “Benim için çok ilginç bir iş oldu, yapımcı evime geldi yemeklerimin lezzetine baktı ve başrolsün dedi. Yemek güzel yaparım ama yaptığım yemek sayesinde ilk kez para kazanıyorum hep misafirlerime yapardım. Bugüne kadar birçok komedi tarzı yapımda yer aldım ama bu başka bir çalışma izleyicide hemen kendini içinde bulacak, kebap tadında bir komedi çekiyoruz” dedi. Başrolü paylaştığı Kübra Kılınçkaya ile iyi bir ikili olduklarını da vurgulayan Mustafa Miraç Kaya, sete çalışmaya değil eğlenmeye gidiyoruz ifadesinde bulundu.

Kebap Theory Dizisi Konusu

Kebap Theory dizisi zengin olma hayalleri kuran girişimci ruhlu bir kişinin başından geçen komik olayları konu alıyor. Kebapçı dükkanını geliştirmek ve tüm dünyaya açılmak isteyen talihsiz girişimcimizi yine talihsiz olaylar peşini bırakmayacak.

Kebap Theory Dizisi Oyuncu Kadrosu