Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Konusu ve Oyuncu kadrosu

Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Konusu ve Oyuncu kadrosu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

23 temmuz 2018 günü çekimlerinin başlandığı Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi 9 Eylül pazar akşamı ekran macerasına başlıyor. Senaryo ve oyuncular şimdiden izleyiciyi cezbediyor. Yapımını Mint Prodiksiyo’nun, yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği, hikayesi ise Birol Güven, Murat Aras ve Eray Yasin Işık kaleme almıştır. Usta isim Mustafa Uğur Yağcıoğlu yönetmen koltuğunda oturuyor. Dizinin konusu şimdiki zamanla 1980’ler arasında karşılaştırmalı şekilde devam edilecek. 30 yıllık bir zaman diliminin konu alınacağı dizide aile, arkadaşlık ve komşuluk ilişkilerini konu edeceği güçlü bir proje ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dört kardeşin babalarının ölümü ile çocukluk anıları, ilk aşkları kavgaları, hataları, başarıları ve zorluklarını yaşadıkları yere yıllar sonra geri dönmesini konu edinecek. Dizinin kadrosunda önemli isimler yer alıyor. Şimdi kadroya bir göz atalım.

Ege Aydan (Hulusi Handırı) Kimdir ?

1958 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Opera sanatçısı olan, ‘Kaynanalar’ dizisinden tanıdığımız ‘Tijen’ karakteri ile hayatımıza giren Sevda Aydan’ın oğludur. 1977 yılında Ankara Devlet Konservatuar’ı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Birçok önemli dizilerde yer almıştır. Bunlardan bir kaç tanesi şöyle; Kavak Yelleri, Asmalı Konak, Binbir Gece, Yaprak Dökümü, Ömre Bedel, Behzat Ç ve Kördüğüm gibi dizilerde yer almıştır.

Burcu Kara (Serpil Ulukış) Kimdir ?

Bursa’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi bölümünden mezun olmuştur. Oyuncunun yer aldığı birkaç diziler şöyledir; Haziran Gecesi, Elveda Derken, İpsiz Recep, Maskeli Balo, Yıllar Sonra, Tozlu Yollar, Tatar Ramazan, Milat ve Kördüğüm gibi önemli dizilerde yer almıştır.

Açelya Akkoyun (Mukaddes Handırı )

31 Aralık 1972 yılında doğmuştur. İstanbul Fenerbahçe Lisesinden mezun olmuştur. Mimar Sinan Devlet Konservatuar’ı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Birçok önemli firmaların reklam filmlerinde yer almıştır. Rol aldığı diziler; Mahallenin Muhtarı, Doksanlar, Ekmek Teknesi ve Evlilik Okulu gibi önemli dizilerde yer almıştır.

Murat Kılıç (Sadık Handırı) Kimdir ?

1971 yılında Amasya’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Devlet Tiyatrosu ve Tiyatro Stüdyosunda oyunculuk eğitimi almıştır. İlk deneyimini 2003 yılında Hadi Uç Bakalım dizisi ile yaşamıştır. Oyuncu birçok dizide yer almıştır. Bunlar; Karım ve Annem, Baba Ocağı, Keşanlı Ali Destanı, Merhaba Hayat ve Galip Derviş gibi dizilerde yer almıştır.

Deniz Celiloğlu (Ufuk Handırı) Kimdir ?

1986 yılında Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuar’ı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Oyuncu bu yaşına kadar pek çok dizi,film,tiyatro ve reklam filmlerinde yer almıştır. Şuan ise ”Keşke Hiç Büyümeseydik” dizisinde başrol paylaşıyor.

Etiketler: Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL