Kıbrıs Finalinde Acun Ilıcalı Turabi’ye Neden Kızdı? Neden Tartıştılar?

Kıbrıs Finalinde Acun Ilıcalı Turabi’ye Neden Kızdı? Neden Tartıştılar?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Survivor 2018’de 5 ay boyunca yarışmacılar arasında kavgalar tartışmalar süre gelmeye devam etti. Survivor 2018 29 haziran çeyrek final heyecanı sırasında sinirler yine gerildi. Acun Ilıcalı ve Turabi arasında beklenmeyen bir tartışma yaşandı. Kıbrıs finalinde Acun Ilıcalı Turabi’ye neden kızdı? Aralarında neler yaşandı? Neden tartıştılar?

Survivor çeyrek finali iki gün gecikmeli olarak 29 haziran cuma akşamı ekrana geldi. Normal şartlarda bu akşam büyük final gerçekleşecek ve şampiyonun kim olduğu açıklanacaktı. Fakat planda olmayan olaylar nedeniyle program iki gün gecikti. Survivor 2018 29 haziran çeyrek final heyecanı yaşandı. Hilmicem ve Anıl’ın yanına giden iki isim kim olacak sorusuna yanıt ararken bir anda ortam gerildi ve önce Hakan ve Turabi arasında ardından Acun ve Turabi arasında gerilimler yaşandı. Peki Kıbrıs’ta Acun ve Turabi neden tartıştı? Turabi Acun’a neden kızdı?

Turabi Acun Ilıcalı’nın kendisine söz hakkı vermesiyle, spora olan düşkünlüğünden ve çocukluk hayallerinden bahsetti. Küçükken en büyük hayalinin Artistik Jimnastik yapmak olduğunu dile getirdi. Fakat 15 yaşında olduğu için bu sporu yapmak için geç kaldığını, yıllardır bunun üzüntüsünü yaşadığı dile getirdi. Ve herkesten kendisine oy atmak yerine küçük bir çocuğu spora başlatmalarını istedi.

Bu sözlerinin ardından Acun Ilıcalı, elenen diğer yarışmacılara favori isimlerinin kim olduğunu sordu. Sıra Hakan’a geldiğinde yıldızları bir türlü barışmayan ikili arasında tartışmayı fitilleyen anlar şöyle gelişti. Hakan Turabi’nin Artistik Jimnastik’e devam edemediğini fakat artistliğe devam ettiğini söyleyince bütün seyirciler gülmeye başladı.

Konu burada kapandı sanılırken Turabi bu duruma oldukça sinirlendi ve Hakan’ın çocukluk hayaliyle dalga geçtiğini söyleyerek ona aşağılayıcı kelimeler kullandı. Turabi Hakan’a adam değilsin ve beş para etmez gibi hakaret içeren sözler de kullandı. Turabi’nin bu konuda haksız olduğunu dile getiren Acun Ilıcalı ve Turabi arasında da gerginlik yaşadı. Acun Ilıcalı Turabi’nin haksız olduğunu ve kendisinin de daha önce Hakan’a ağır sözler söylediğini hatırlattı.

Turabi Acun Ilıcalı’nın üzerine geldiğini söyledi ve bir daha konuşmak istemedi.

 

Etiketler: kıbrıs finalinde acun ve turabi arasında neler yaşandı kıbrıs finalinde turabi ve acun neden tartıştı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL