Kim Kimdir

Kim Kimdir

Kuruluş Osman Burçin Kimdir, Aslıhan Karalar Oynadığı Diziler
Kuruluş Osman’ın dikkat çeken simalarından birisi de Burçin karakteri oldu. Burçin kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı? Kuruluş Osman dizisinde Burçin karakterini canlandıran oyuncu Aslıhan Karalar’dır. Aslıhan Karalar şu..
Enes Batur’un Sevgilisi Ecenaz Üçer Kim, Kaç Yaşında, Nereli?
Youtube fenomeni Enes Batur yen sevgilisi Ecenaz Üçer ile magazincilerin objektifine yakalandı. Hal böyle olunca fenomenin yeni sevgilisi de biranda gündeme oturdu. Enes Batur’un Yeni Sevgilisi Ecenaz Üçer kimdir? Enes..
Çukur Cengiz Erdenet Kimdir, Kim Canlandırıyor?
Çukur’da yeni bir baba ekranlara gelecek. Çağatay Erdenet sahnelerinde babası Cengiz’e sürekli gönderme yapılırken ilerleyen bölümler Cengiz Erdenet karakterinin de geleceğinin sinyalleri verildi. Peki Cengiz Erdenet kimdir, hangi oyuncu canlandıracak,..
Çukur Yamaç’ın Çocukluğu kim, Çocuk Oyuncu Kimdir? (Berat Ali Onak)
Çukur dizisinde son dakika sürprizleri bitmek bilmiyor. Her hafta şok bir gelişme bizleri bekliyor oluyor. Bu seferde dizinin 3 şubat pazartesi ekranlara gelecek olan bölümünde Yamaç’ın çpukluğuna flashback sahneler ile..
Kadın Dizisi İsmail Kimdir, Şirin’in Sevgilisi, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler?
Fox’un sevilen dizisi Kadın 4 şubat Salı günü ekranlara gelen final bölümü ile ekran macerasını sonlandırıyor. Dizinin finali byük bir heyecanla beklenirken dizideki yeni karakterler de dikkatlerden kaçmadı. Bunlardan birisi..
Babil Mert Kim, İrfan’ın Öğrencisi, Gerçek Adı, Kariyeri!
Reytinglerde yükselişini sürdüren Babil dizisi ilginç konusu ve muhteşem replikleriyle izleyiciyi içine çekmeyi başarıyor. Oyuncuların performansı ile  bütünleşen hikaye bizlere güzel bir seyir keyfi sunuyor. Tabi dizideki diğer karakterler de..
Uraz Kaygılaroğlu’nun Sevgilisi Mehtap Algül kimdir? Nereli, İşi, Yaşı?
Oyuncu eşi Melis İşiten ile evliliğini 2019’un Temmuz ayından sonlandıran Uraz Kaygılaroğlu ayrılığın şokunu çabuk atlattı. Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu şu sıralar sosyal medya fenomeni Mehtap Algül ile aşk yaşıyor...
Çukur Songül Kimdir, Akın’ın Partneri mi Olacak?
Çukur dizisi muhteşem bölümlerine devam ederken diziye yeni karakterler de katılmaya devam ediyor. Çukur’a yeni giren Songül karakteri en merak edilen isimlerden oldu. Çukur Songül kimdir, gerçek adı ne? Çukur..
Sefirin Kızı Gediz Kimdir, Hangi Dizilerde Oynadı?
Sefirin Kızı Gediz kimdir, hangi dizilerde oynadı? Star TV’nin yeni dizisi sefirin kızı karakterleri oldukça ilgi çekici. Kısa sürede büyük beğeni toplayan dizide Gediz karakteri dikkat çeken simalardan birisi. Peki..
Bir Zamanlar Çukurova Behice Kimdir, Müjgan’ın Halası?
Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova‘da yeni karakterler ara ara ekranlara geliyor. Bunlardan birisi de Behice karakteri. Müjgan’ın halası olan Behice, performansı ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki Bir Zamanlar..