Kim Milyoner Olmak İster 2019-2020 Sunucu Kim Olacak? İşte Teklif Giden İsimler!

Kim Milyoner Olmak İster 2019-2020 Sunucu Kim Olacak? İşte Teklif Giden İsimler!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Bildiğiniz gibi Kim milyoner Olmak İste Yarışmasının sunucu Murat Yıldırım bir dizi projesi için programdan ayrıldı.

Murat Yıldırım yeni sezonda ekranlara gelecek olan Ramo dizisinde başrol oynayacak. Peki Murat Yıldırım yerine Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu kim olacak?

Show TV ekranlarında 2019-2020 sezonunda izleyici ile buluşacak olan Ramo dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Murat Yıldırım sevilerek izlenen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İsterden ayrıldı. Bu ayrılık sonrasında ise ilgi ile izlenen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını hangi ismin sunacağı ise şimdiden merak konusu oldu. kulislerde konuşulanlara göre bazı isimlere teklifler gittiği biliniyor. bu konuyu ise posta gazetesi yazarı eylem İpek Şafak köşesinde duyurdu. Şafak köşesinde şunları söyledi;

“Uzun süredir Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programının sunuculuğunu yapan Murat Yıldırım oyunculuğa devam etmek istediğini söyleyerek görevini bırakmıştı. Yıldırım’ın yerine Kenan İmirzalıoğlu’na teklif götürüldüğünü öğrendim. Bölüm başı 250000 TL teklif edilen oyuncu projeye sıcak bakıyormuş.”

Oynadığı dizilerde reytinglerde çakılan, dizi sektöründen son zamanlarda umduğunu alamayan Kenan İmirzalıoğlu bakalım yarışmayı sunma teklifini kabul edecek mi? Bize göre umarız bu teklifi kabul eder. Aksi takdirde bir süre daha ekranlardan uzak kalacağa benziyor.

Etiketler: Kim Milyoner Olmak İster kim sunacak Kim Milyoner Olmak İster yeni sunucu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL