Kimse Bilmez 24 Eylül Var mı Yok mu, Ne Zaman Yayınlanacak?

Kimse Bilmez 24 Eylül Var mı Yok mu, Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre Kimse Bilmez

Kimse Bilmez dizisi kadrosu ve hikayesi ile kısa sürede beğeni toplamış ve dizi severlerin vazgeçilmezleri arasına girmişti. Ancak dizi ile ilgili son dakika değişikliği yaşandı. Dizi severler 24 Eylül Salı günü kanalı açtıklarında dizinin başlamadığını gördüler. Kimse Bilmez bitti mi, final mi yapacak, neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak gibi sorular peşi peşine geldi.

Yönetmen koltuğunda Kartal Çidamlı ve Ufuk Hakan Eren’in yer aldığı Atv’nin Baba Film imzalı dizisi Kimse Bilmez dram ve aksiyon türünde bir yapım. Dizinin başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal yer alıyor. Dizi yaz dizisi olarak yayın hayatına başladı ve kısa sürede Salı günlerinin vazgeçilmesi haline geldi.

Tabi dizi severler Kimse Bilmez’in gününün de yanlış olduğunu fırsat buldukça dile getiriyorlardı. Salı günü oldukça zor bir gün. Sezon içerisinde EDHO, Kadın gibi dizilerle mücadele etmek Kimse Bilmez için zor olacaktır. Ve kanal ve yapım şirketi ortak karar aldılar ve dizinin gününü değiştirdiler.

Kimse Bilmez dizisi yeni bölümü 29 Eylül Pazar günü atv ekranlarında olacak. Dizi bundan sonra Pazar günleri seyircisi ile buluşacak. Aşk Ağlatır, Elimi Bırakma dizileri ile reyting mücadelesi verecek olan Kimse Bilmez için tehlike çanları çalmaya başladı gibi.

Gün değiştiren dizinin genelde sonu pekte iyi olmaz. Önce gün değiştirilir. Sonra kısa bir ara verilir ve hikayede değişikliğe gidilir. Sonunda ise hazin son, Final yapılır. Bakalım Kimse Bilmez dizisinin akıbeti nasıl olacak…

Etiketler: kimse bilmez bitecek mi kimse bilmez final mi kimse bilmez neden yok kimse bilmez var mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL