Kimse Bilmez 4 Bölüm İzle, 5. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kimse Bilmez 4 Bölüm İzle, 5. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Yazar: Emre Kimse Bilmez

Atv’nin sevilen yaz dizisi Kimse Bilmez heyecan dolu bölümleriyle devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Kimse Bilmez’in yeni bölümünde neler olacaki Kimse bilmez 9 Temmuz Salı 5. Bölüm fragmanı ve özeti yazımızın devamında.

Kimse Bilmez 4. bölümde neler oldu?

Kimse Bilmez’de önceki bölümde neler olmuştu, kısaca hatırlayalım. Köksal ve Ali karşı karşıya gelmiş ve bu karşılaşma Köksal’ı çok etkilemiştir. Ali’den korkan Köksal Sevda’nın Ali ile görüşmesini istememektedir. Sevda ise bir türlü unutamadığı Ali’yi her fırsatta görmek için fırsat kollamaktadır.

Diğer yandan :Uygar ve amcası Ali’yi öldürmek için plan yaparlar. Sinan’ı mahalleye göndermeyi başaran Uygar bu şekilde Sinan’ı Ali’ye vurdurtarak Sevda’nın Ali’den nefret etmesinisağlayacak diğer yandan ise Ali’yi Pilot’a vurdurarak Ali’den de kurtulmuş olacaktır.

Ali, Sinan’ı vuran kişi olarak karakola götürülür. Ali, artık Sevda’nın gözünde kardeşini vuran adamdır. Sevda’nın Ali’ye beslediği hisler nefrete dönüşmüştür. Ali önce nezaretten çıkmalı, sonra kendisini aklamalıdır.

Ali’yle Sevda’yı ayırmayı başarmış olan Uygar’sa, Sevda’ya yakınlaşmanın yollarını aramaktadır. Aradığı fırsat ayağına gelir. Köksal’ın Ali’den korktuğunu fark eden Uygar bunu kullanarak sürpriz bir hamle yapar. Ali’yse, Sinan’ı vuran Kepçe’nin peşine düşer.

 Ali, kendini aklayabilecek mi? Öte yandan, Pilot Sinan’ı vuranın Ali olduğunu düşünmektedir. Bundan dolayı Ali’nin peşine düşmüştür. İki kardeş, kardeş olduklarından habersiz ölümüne bir kavgaya tutuşur. Ali ve Pilot kardeş oldukları gerçeğini öğrenebilecekler mi? Bütün bunlar olurken Köksal’ın Hayriye’ye yaptığı itiraf her şeyi değiştirecektir. Sevda babasının korkunç sırrını öğrenecek mi?

Kimse Bilmez 5. Bölüm Fragmanı

Kimse Bilmez 4. Bölüm İzle

Etiketler: Kimse Bilmez 4 Bölüm İzle Kimse Bilmez 5. Bölüm Fragmanı Kimse bilmez 5. Bölüm Fragmanı ve Özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL