Kimse Bilmez Ali’nin Karısı Kimdir, Nerede, Yaşıyor mu?

Kimse Bilmez Ali’nin Karısı Kimdir, Nerede, Yaşıyor mu?

Yazar: Emre Kimse Bilmez

Atv ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan Kimse Bilmez dizisi henüz 2. Bölümü yayınlandı ve oldukça fazla bir fan kitlesine sahip oldu. Kimse Blmez klasik Türk dizilerinden farklı. John Wick tadında bir dizi keyfi sunuyor bizlere. Meraklı izleyiciyi ekranlara çekmeyi başarıyor. Peki dizide Ali Hoca’nın karısı kimdir, şuan da nerededir ve neden ayrıldılar?

Kadrosunda Keremcem (Ali Hüroğlu), Özgü Kaya (Sevda Eğilmez), Engin Hepileri (Uygar Sarıkaya), Burak Serdar Şanal (Pilot), Zeynep Elçin (Duygu), Zehra Yılmaz (Tuğçe), Kubilay Penbeklioğlu (Köksal), Özlem Başkaya (Hayriye) gibi isimleri buluşturan Kimse Bilmez muhteşem kurgusu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Kimse Bilmez Ali’nin Karısı Kim?

Ali’nin bilinmeyen geçmişi ve bu geçmişte gizlenen sırlar diziyi daha da heyecanlı hale getiriyor. Ali eski istihbarat ajanıdır. Görev sürecinde bir çok kişinin ve örgütün korkulu rüyası olmuştur. Canını acıttığı kişiler gün gelir onun canını yakmak ister. Ancak bu kişiler intikamlarını Ali’den değil Ali’nin oğlundan alırlar.

tıkla>>> Yerli John Wick Dizisi; Kimse Bilmez Dizisinde John Wick İzleri!

Arabaya bomba yerleştiren örgüt Ali’yi öldürmek isterken oğlunu öldürmüşlerdir. Ali bu travma sonrası kendisini kaybeder ve oğlunun intikamını almak için kolları sıvar. Tek başına koskoca örgütü yerle bir eder ve intikamını alır. Sonrasında ise geçmişini geride bırakıp İstanbul’da bir kenar mahallede sakin bir hayat yaşamaya başlar. Kendisini Allah’a dolayısı ile dinine adar.

Güzel işler yapar, çevresinde sıkıntı çeken insanlara yardım eder. Yaptığı bu yardımlar nedeni ile ismi Ali Hoca’ya çıkar. Ali Hoca diye anılmaya başlar. Ta ki yolu güzeller güzeli Sevda ile çakışıncaya kadar. Sevda kardeşini girdiği borç batağından kurtarmak için kötü bir şey yapar. Kendisini deli gibi seven ancak kendisinin hiç sevmediği zengin iş adamı Uygar’dan borç para ister. Uygar, Sevda’dan faydalanmaya çalışınca kafasına  bir cisimle vurur ve parayı alıp kaçar.

Parayı alır çünkü para olmazsa kardeşi öldürülecektir. Parayı bir şekilde kardeşine ulaştıran Sevda bu sefer peşindeki polisten ve Uygar’dan kurtulmak zorundadır. Uygar polise haber vermiş, parasının çalındığını söylemiştir. Sevda kaçarken açık penceresi olan bir eve girer. O sev Ali Hoca’nın evidir. Ali Hoca tüm geçmişini geride bırakmış, tövbe etmiş birisidir. Ali Hoca’nın tövbesi Sevda’nın eve gelmesi ile bozulacaktır. Ali’nin oğlu ölmüştür ancak karısı hakkında net bir bilgi yoktur.

Uygar Sevda’yı kaçırınca Ali de yeminini bozarak Sevda’yı kurtarmış ancak yaralanmıştır. Yaralandıktan sonra Sevda ile Tuğrul Baba’ya giden Ali orada fenalaşır. Sevda ise Ali hakkında detayları Tuğrul Baba’ya sorar. Tuğrul baa oğlunun öldüğünü karısını da öldü olarak kabul etmesini söyler. Ali’nin karısına ne olmuştur. Karısı nerededir? Ali’nin karısı ölmemiştir. Oğlunu kaybettikten sonra kafayı yemiş, delirmiş bir şekilde hastanede tedavi altındadır. Dizinin ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkacaktır.

Etiketler: ai hüroğlu'nun krııs kim ali'nin karısı kimdir kimse bilmez ali hoca'nın karısı kim kimse bilmez ali hüroğlu'u karısı nerede? kimse bilmez alinin karısı nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL