Kimse Bilmez Dizi Kıyafetleri ve Markaları Sevda’nın Kıyafetleri Hangi Marka Fiyatı Ne

Kimse Bilmez Dizi Kıyafetleri ve Markaları Sevda’nın Kıyafetleri Hangi Marka Fiyatı Ne

Yazar: Emre Dizi Haberleri Dizi Kıyafetleri

Kimse bilmez Atv ekranlarının yaz sezonunda izleyici ile buluşturacağı 2019’un en iyi dram ve aksiyon tarzı dizisidir. Yayın hayatına 11 Haziran salı akşamı başlayan dizi, ilk üç bölümü geride bıraktı ve yaz sezonu dizileri arasında en sevileni olmayı başardı. Kimse bilmez dizisinde giyilen kıyafetlerde izleyicinin ilgi odağı oldu. En çok merak edilen ise Kimse Bilmez Sevdanın ( özgü Kaya) kıyafetleri ve markaları oldu.

Kadrosunda Özgü Kaya, Engin Hepileri Burak Serdar Şanal , Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya gibi oyuncuların yer aldığı Kimse Bilmez salı akşamlarının vazgeçilmezi olmayı başardı. Kartal Çidamlı ve Ufuk Hakan Eren’in yönetmen koltuğunda oturduğu Kimse bilmez dizisinin senaryosu ise Hasan Burak Kayacı’nın kaleminden çıkmıştır.

Kimse bilmez dizisinde Sevda’nın yani Özgü Kaya’nın kıyafetleri oldukça merak edildi. Özgü Kaya’nın kıyafetleri hangi marka, nereden giyiniyor, sponsorluğunu kim yapıyor ? Kimse bilmez dizisi Sevda nasıl bu kadar şık oluyor diye özellikle genç bayanlar dikkat kesildi. Aramalarda en çok Sevda Eğilmez in giydiği kıyafetler ve markaları ilgi odağı olunca bizde araştırmaya koyulduk.

Kimse bilmez İlk 3 bölümü geride bırakırken özellikle 4 bölüm kıyafetleri izleyicinin dikkatini çekti 4 bölümde Keremcem’in yani Ali’nin kıyafetleri de uygar yani Engin hepilerinin kıyafetleri kadar ilgi çekici olmasa da özellikle 4ve 5. Bolum kıyafetleri ve markaları yakından takip edildi.

Kimse Bilmez dizisi oyuncularının kıyafetleri ve markaları yaz sezonunda en çok arastirilanlar arasına girdi. Bayanların yani Özgü Kaya, Zehra Yılmaz, Zeynep Elçin yani dizideki rolleri ile Kimse Bilmez Sevda,Tuğçe, Duygunun giydigi kiyafetler markalari ve fiyatlari genç hanımlar kadar genç erkeklerinde gözdesi oldu.

 

Etiketler: kimse bilmez dizi kıyafeti ve markaları kimse bilmez dizi kıyafetleri kimse bilmez kıyafet sponsorları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL