Kimse Bilmez Dizisi Ali’nin Kardeşi Kim? İşte Şok Detay!

Kimse Bilmez Dizisi Ali’nin Kardeşi Kim? İşte Şok Detay!

Yazar: Emre Kimse Bilmez

Atv’de her Salı ekranlara gelen yaz dizisi Kimse Bilmez ilginç senaryosu ile dikkat çekmeye deam ediyor. Güçlü kadrosu ve muhteşem kurgusu ile reytinglerde hatırı sayılır puanlar alan Kimse Bilmez ile ilgili merak edilen birçok detay var. Ali’nin kayıp kardeşi kim?

İsterseniz dizinin senaryo detaylarına bir göz atalım. Ali esrarengiz bir geçmişe sahiptir. 2 yıl önce geçmişini geride bırakıp İstanbul’da sakin bir beldeye yerleşmiştir. Yaptığı iyiliklerden dolayı belde halkı tarafından “Ali Hoca” diye anılmaktadır. Tabi Ali’nin kimseyle paylaşmadığı geçmişi onu bırakmamaktadır.

Ali seneler önce kaybettiği kardeşini bulmak için yemin etmiştir. Ali ile Sevda’nın  karşılaşması ise tüm planları alt üst eder. Sevda güzelliği ile dillere destan bir kızdır. Star olma hayali ile yanıp tutuşmaktadır. Bir markanın marka yüzü seçilmesine ramak kalmıştır. Ancak kardeşinin başının belaya girmesi ile tüm hayatı mahvolur. Kardeşi pilot lakaplı acımasız mafyanın eline düşmüştür.

tıkla>>> Kimse Bilmez Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Mekanları Tam Liste!

Sevda’nın kardeşini kurtarmak için para bulması gerekmektedir. Eğer parayı bulamazsa kardeşi öldürülecektir. Sevda bir çözüm bulur ancak bu çözüm onu hayatına bir düğüm atacaktır. Kendisine saplantılı bir şekilde aşık olan Uyur Sarıkaya ve adamları Sevda’nın peşine düşer. Sevda onlardan kaçarken bir eve sığınır. Evin açık camından kendisini içeri atar.

Ali’nin kayıp kardeşi kim?

Bu eve Ali Hüroğlu’nun(Ali Hoca) evidir. Geçmişine sünger çekip 2 yıl önce bu kenar mahallesine taşınmıştır. Tek bir amacı vardır kayıp kardeşini bulmak. Ali Hüroğlu’nun kayıp kardeşi kimdir? Gelen bilgilere göre Ali’nin kayıp kardeşi Pilot’tur. Pilot küçük yaşlarda ailesinden kopmuş, kaçırılmıştır. Bir mafyanın yanında işe girmiş ve yükselerek güçlü bir adam haline gelmiştir.

Pilot abisi Ali’den habersizdir. Ali kardeşinin varlığından habersiz Sevda için onunla büyük bir rekabete girecektir. Ancak dizi tutarsa kardeşi ile ilgili ipuçlarına sezon finaline doğru ulaşacaktır.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL