Kimse Bilmez Dizisi çalan Şarkılar, Jenerik Şarkısı ve Tüm Müzikler

Yazar: Emre Dizi Şarkıları Kimse Bilmez

Atv ekranlarında ilk tanıtımı yayınlanan Kimse Bilmez dizisi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Baba Yapım tarafından hazırlanan dizinin başrollerinde Kerem Cem ve Özgü Kaya yer alıyor. Dizi konusu ve kadrosu kadar çalan şarkılarla da dikkatleri üzerine çekiyor. Kimse Bilmez dizisinde çalan şarkıları tam liste halinde bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kimse Bilmez dizisi kardeşini arayan Ali ile yaşantısından memnun olmayan ve kocasından kurtulmaya çalışan Sevda’nın başından geçen olaylar silsilesini ve aşklarını konu alıyor. Dizi dram, macera ve aşk türünde ekranlara geldiği için çalan şarkılarda diziye ayrı bir hava katıyor. Bildiğiniz gibi dizi şarkıları ve müzikleri dizinin sevilmesi ve tutması için çok önemli.

Güçlü bir kadro, sağlam bir hikaye ve kurgu akılda kalıcı jenerik şarkısı ve müzikleriyle birleşince ortaya seyir keyfi yüksek bir dizi ortaya çıkıyor. Kimse Bilmez dizisi de bu dizilerden birisi. Dizide çalan şarkılar dillere pelesenk olmuş durumda. Hem sosyal medya da hem de kanalın sitesinde dizinin duygusal sahneleri binlerce defa izlenmekte ve çalan şarkılarda google da en çok arananlar arasına girmiş bulunmakta.

tıkla>>> Kimse Bilmez Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Hikayesi

Bu yazımızda Kimse Bilmez dizisinde her bölümde çalan şarkıları tek tek sıralaması yapıp şarkılar hakkında bilgiler vereceğiz. Aynı zamanda şarkıların hem orijinallerini hem de dizideki versiyonlarını izleyebilirsiniz.

tıkla>>> Kimse Bilmez Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Mekanları Tam Liste!

Kimse Bilmez Dizisi Jenerik Şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=CKcQd3F-X_s&t=1s
https://www.youtube.com/watch?v=E0zY4t4BcdU

Etiketler: kimse bilmez dizi müzikleri Kimse bilmez dizisi çalan şarkılar kimse bilmez dizisi jenerik şarkısı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL