Kimse Bilmez Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Mekanları Tam Liste!

Kimse Bilmez Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Mekanları Tam Liste!

Yazar: Emre Kimse Bilmez

ATV ekranlarında gösterilecek olan Kimse Bilmez dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Baba yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Kartal kimden ve Hakan Eren yapıyor. Dizinin nerede çekildiği, çekim mekanları nerede olduğu ise izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Bu yazımızda Kimse Bilmez dizisi nerede çekiliyor, dizi seti nerede, çekim mekanları nerelerdir sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

Başrollerini Keremcem özgü Kaya Engin hepileri ve Burak Serdar Şanal ın paylaştığın dizi Zengin oyuncu kadrosu ile ilgi çekiyor. Kimse Bilmez dizisi oyuncu kadrosunda Selda Özbek, Timur Ölkebaş, Hakan altıner, Zeynep Elçin, Burak haktanır, Mehmet Ali kaptanlar, Ahmet Mekin, Adnan biricik ve Onur Dikmen gibi isimler bulunmakta.

Dizinin senaryosu ise Hasan Burak kayacı’ya emanet. Kimse Bilmez dizisinin çekimleri için oldukça titiz bir çalışma gerçekleştirildi. Dizinin mekanları çekim yerleri de bu kapsamda özenle seçildi.

Kimse Bilmez dizisi nerede çekiliyor? yazdıysa olarak ekranlara gelecek olan Kimse Bilmez dizisi İstanbul’da çekimlere başladı. Çekimler İstanbul’un değişik semtlerinde devam edecek. Şu an için çekimleri devam ettiğinden çekim mekanları ise titizlikle saklanmakta.

tıkla>>> Kimse Bilmez Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Hikayesi

Kimse Bilmez dizisi nerede çekiliyor, çekim mekanlarına dair bilgiler elimize ulaştıkça bu haberimiz güncellenecektir. Bizi takipte kalın

Etiketler: Kimse Bilmez çekim yerleri Kimse Bilmez dizi seti nerede Kimse Bilmez nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL