Kimse Bilmez Doktor Ahmet Kim, Hangi Dizide Oynadı, Gerçek Adı Ne?

Kimse Bilmez Doktor Ahmet Kim, Hangi Dizide Oynadı, Gerçek Adı Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kim Kimdir

Atv’nin sevilen dizisi Kimse Bilmez tüm hızıyla devam ederken diziye yeni bir karakter girdi. Doktor Ahmet karakteri 25.bölümde diziye dahil oldu. peki ahmet kimdir, nasıl bir karakter, gerçek adı ne?

Doktor Ahmet, Duygu’nun üniversiteden arkadaşıdır. Duygu’ya karşı boş olmayan Ahmet sık sık Pilo’la karşı karşıya gelecek. Pilot ve Duygu arasında büyük vir sorun haline gelecek olan Ahmet kimdir, yakından tanıyalım.

Ahmet karakteri daha önce Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ercan karakterini canlandıran Anıl Kır’dır. Anıl Kır 1988 Trabzon doğumludur. 183 cm boyunda olan oyuncu 79 kg ağırlığındadır.

Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Tiyatro Bölümü mezunu olan Anıl Kır, bir çok tiyatro oyununda ahne almıştır. Töre isimli oyun ile gelecek vadeden genç yetenek ödülüne layık görülmüştür. Daha önce Bugüne Kadar Aşk, Eşkıya(EDHO) ve Seni Seven Ölsün isimli yapımlarda yer almıştır.

Kimse bilmez son bölümde neler yaşanmıştı; Ali’yi öldürmek için plan hazırlayan Uygar, onun en özel gününü kana bulamayı başarmıştır. Ali yerine onun canı kadar çok sevdiği Hüdaverdi, kurşunun hedefi olarak hastaneye kaldırılır. Hüdaverdi’nin vurulması herkesi yasa boğar. Ağır yaralanan Hüdaverdi ölecek mi? Babasının katilinin peşine düşen Vedat ise, Pilot’a rağmen intikam peşindedir. Ali’yi affetmeyi bir türlü kabullenemeyen Vedat nasıl bir yol izleyecek? Hüdaverdi’yi vuran Uygar artık çok ileri gitmiştir.

Ali her şeyi göze alarak Uygar’ın peşine düşer. Ali tam Uygar’ı yakalamışken Kurtbey çıka gelir. Kurtbey’in varlığından güç alan Uygar, tam Ali’yi vuracakken planı terse çıkar. Ali Uygar’dan sonsuza kadar kurtuldu mu? Pilot, ‘babam’ dediği kişiyi öldürenenin kardeşi Ali olduğunu öğrenecek mi? Kurtbey’in yıllardır sakladığı büyük sır ortaya çıkacak mı?

Etiketler: kimse bilmez ahmet kim kimse bilmez doktor ahmet kim kimse bilmez yeni oyuncular


Yorum yaz