Kimse Bilmez Duygu Kimdir? Gerçek Adı Ne, Yaşı, Sevgilisi?

Yazar: Emre Kimse Bilmez

11 haziran Salı günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Kimse Bilmez dizisi kadrosu ve konusu ile beğenilen bir yapım oldu. Dizinin karakterleri de en çok arananlar arasına girdi. Duygu karakteri bu isimlerden birisi. Duygu kim, gerçek adı ne, oynadığı diziler gibi bilgiler yazımızda…

Başrollerinde Kerencem, Özgü Kaya, Engin Hepileri gibi isimleri buluşturan Kimse Bilmez Kartal Çidamlı ve Ufuk Hakan Eren yönetiminde Atv ekranlarında başladı. Dizi Baba Yapım tarafından hazırlanıyor. Çekimleri ise İstanbul’da devam ediyor. Dizide ilginç karakterler yer alıyor. Bunlardan birisi de Duygu karakteri. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Duygu kimdir?

Kimse Bilmez Duygu( Zeynep Elçin) Kimdir?

tıkla>>> Kimse Bilmez Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Mekanları Tam Liste!

Duygu karakterini canlandıran oyuncu Zeynep Elçin’dir. Zeynep Elçin en son Savaşçı dizisinde Yıldız Bozok karakterini canlandırmıştır. 1992 İzmir doğumlu olan Zeynep Elçin, İzmir Başkent Akademi’de oyunculuk bölümünde okumuş sonrasında ise Zafer Tunaya Kültür Merkezi’nde tiyatro oyunculuğu ile ilgili dersler almıştır.

İlk oyunculuk tecrübesini 2015 yılında Şeref Meselesi isimli dizi ile yaşamıştır. Sonrasında ise Kırlangıç Fırtınası, Rüzgarın Kalbi, Göç Zamanı, Aşk ve Günah, Kaderimin Yazıldığı Gün ve Savaşçı gibi dizilerde rol almıştır. Güzelliği ve performansı ile kısa sürede sektörde iyi bir yer edinen Zeynep Elçin şu anda Kimse Bilmez isimli dizide Duygu karakterini canlandırmaktadır.

Zeynep Elçin, 168 cm boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. Mavi gözleri ile etrafına neşe saçan Zeynep Elçin kova burcundadır. Tam doğum tarihi 16.02.1992’dir.

Etiketler: Kimse bilmez duygu Gerçek Adı Ne Kimse Bilmez Duygu Kimdir? Kimse bilmez duygu oynadığı diziler Kimse Bilmez Duygu( Zeynep Elçin) Kimdir? Zeynep Elçin kimdir


Yorum yaz