Kimse Bilmez İzlendi mi, Tuttu mu, Bitecek mi, Yorum Sayfası!

Kimse Bilmez İzlendi mi, Tuttu mu, Bitecek mi, Yorum Sayfası!

Yazar: Emre Kimse Bilmez

Keremcem ve Özgü Kaya’nın başrollerini paylaştığı yaz dizisi Kimse Bilmez 11 haziran Salı günü atv ekranlarında görücüye çıktı. Dizi ilk bölümü ile aldığı reyting sonrası meraklı izleyici tarafından araştırılmaya başlandı. Kimse Bilmez ilginç hikayesi, kurgusu ile dizi severler tarafından merakla izlendi. Peki dizi sevildi mi, izlendi mi, Kimse Bilmez tuttu mu, erken final mi yapacak?

Keremcem uzun bir süre ekranlardan uzak durmuş ve en son Atv’de ekranlara gelen Aşk ve Mavi dizisinde rol almıştı. Diziye katıldıktan sonra dizinin reytinglerindeki yükseliş dikkatlerden kaçmadı. Dizi uzun vadeli olmadı ve sonunda final yaptı. Keremcem’in bu başarısı ona bir çok teklfiin yapılmasına neden oldu. Sonunda adı önce Ali ve Sevda olarak tanıtılan ancak daha sonra Kimse Bilmez olarak değişen 2019 yaz dizisinde yer aldı.

Keremcem’in partneri Özgü Kaya’nın son kariyeri de dikkat çekti. Özgü Kaya en son Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinde Zeynep karakteri ile karşımıza çıktı. Mehmetçik dizisi de reytinglerde isteneni vermeyince oyuncu ve hikaye değişikliğine gitti. Diziye Zeynep karakteri ile Özgü Kaya giriş yaptı. Özgü Kaya’da son anda transfer olduğu dizinin reytinglerini arttırdı.

Keremcem ile Özgü Kaya’nın girdikleri dizilerdeki reytingleri arttırması yapımcıların da dikkatinden kaçmadı ve onlara yeni bir dizi teklifi yapıldı. Kimse Bilmez dizisi bu şekilde ortaya çıktı. Dizi ilk bölümünü 11 haziran Salı günü atv ekranlarında izleyici ile buluşturdu. Merakla beklene dizi kanalın yüzünü güldürecek mi merak edildi.

tıkla>> Kimse Bilmez Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Mekanları Tam Liste!

Yaz dizisi olarak ekranlara gelen dizi eğer tutarsa yeni sezonda da devam edecek ve sezon dizileri ile rekabet içerisine girecektir. Tabi bunu şimdiden söylemek erken olur. Dizinin kadrosu ve hikayesi bunun için çok önemli. Karakterlerin birbirleri ile uyumu ve tabiî ki yönetmenin yeteneği tüm bunların asıl belirleyicisi olacaktır. Kimse Bilmez izlendi mi, tuttu mu, erken final mi yapar gibi sorular sosyal medya da çok soruluyor. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler en kısa zamanda yazımısın devamında yer alacak.

Kimse Bilmez reytingleri, dizinin analizi ve yorumları!

tıkla>>> Kimse Bilmez Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Hikayesi

Kimse Bilmez’i izleyen izleyiciler ilk bölüm itibari ile diziyi sevdiklerini söylediler. Bizlere gelen geri dönüşlerde bu yönde. Özellikle Sevda karakterinin güzelliği ve performansı göz doldurmuşa benziyor. Diğer yandan yan karakterler de çok önemli. Örneğin Duygu karakteri güzelliğine yeteneğini de katmış bir isim. Siz değerli takipçilerimizin yorumları da bizler için çok değerli. Siz yeni yaz dizisi Kimse Bilmez’i nasıl buldunuz, beğendiniz mi, dizi erken final yapar mı?

Etiketler: kimse bilmez erken final mi kimse bilmez izlendi mi kimse bilmez reytingleri nasıl


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL