Kimse Bilmez Nedim Saymaz Kimdir, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Kimse Bilmez Nedim Saymaz Kimdir, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Kim Kimdir

Atv’nin sevilen dizisi Kimse Bilmez’de bir ayrılık yaşandı. Dizinin başrol oyuncularından kötü karakter Uygar diziden ayrıldı. Yerine gelen oyuncu da belli oldu. Dizide Nedim Saymaz karakterini canlandıran oyuncu kim? Kimse Bilmez Nedim Saymaz Kimdir, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Kötü karakter Nedim Saymaz’ı canlandıracak olan oyuncu Caner Kurtaran oldu. Daha önce Yaprak dökümü, Müslüm, Ayla, Türkişi dondurma ve Malazgirt 1070 gibi projelerde yer alan Caner Kurtaran Kimse Bilmez dizisinde boy gösterecek. 26. Bölümle diziye giriş yapan oyuncu dizide kötü bir karakteri canlandıracak.

Nedim daha önce teşkilatta yer almıştır. Ali ile beraber çalışmış olan Nedim Ali’nin hayatını da kurtarmıştır. Ancak daha sonra Efendi’nin adamı olmuş ve birçok cinayet işlemiştir. Caner Kurtaran dizide önemli karaktere hayat verecek. 1978 İstanbul doğumlu olan Kurtaran liseden sonra tiyatroya ilgi gösterdi.

Anadolu Üniversitesinde başladığı eğitim hayatını Mimar Sinan Üniversitesinde tamamladı. Burada tiyatro bölümünü bitirdi. Yaprak Dökümü isimli dizide oynarken 2 defa uyuşturucudan göz altına alındı. Bunun için diziden çıkartıldı. Caner Kurtaran uyuşturucu bağımlılığından dolayı 2 yıl tedavi gördü.

Kırık Kanatlar, Yaprak Dökümü, Bir Deniz hikayesi, Huzur Sokağı, Yılan Hikayesi, Kasabanın İncisi, Güz Yangını, Kurtlar Vadisi Irak, Aşk ve Ceza, Sırat, Araf Zamanı gibi yapımlarda rol aldı.

Etiketler: kimse bilmez nedim kim kimse bilmez nedim saymaz kimdir kimse bilmez yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL