Kimse Bilmez Pilot Diziden Neden Ayrıldı? Neden Öldü? Burak Serdar Şanal Diziden Çıktı mı?

Kimse Bilmez Pilot Diziden Neden Ayrıldı? Neden Öldü? Burak Serdar Şanal Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

ATV ekranlarının Salı günü izleyici karşısına çıkan dram ve aksiyon dizisi Kimse Bilmez 7. bölümü ile izleyici heyecanlandırmayı başardı. Hasan Burak Kayacı’nın senaryosunu yazdığı Kimse Bilmez dizisi 7. bölümde izleyici derinden etkileyen sahnelere ev sahipliği yaptı. Kimse Bilmez Pilot öldü mü Kimse bilmez pilot diziden ayrıldı mı diye izleyiciler heyecanla bölümün yayınlanmasını bekledi.

Keremcem’in başrolde oynadığı Kimse bilmez dizisinde Burak Serdar Şanal, Pilot karakterine hayat vermektedir. Pilot karakteri Salı günü vurularak diziden ayrıldı gibi gösterildi. Gerçekten diziden ayrıldı mı? Kimse bilmez pilot öldü mü? Kimse bilmez dizisi pilot yeni dizisi nedir diye merak edenler için küçük bir araştırma yaptık.

Kimse bilmez pilot yani Süleyman karakteri geçmiş yıllarda çok çekmiş gözü kara, tuttuğunu koparan, aynı zamanda da dengesizdir. Butün bunlara rağmen oldukça sempatik ve özünde sakin ve merhametli biridir. Son zamanlardaki aşkı da gözden kaçmamış, aski için dağları delecek potansiyele sahiptir. Peki son fragmanda gördüğünüz Alının kardeşi yani Kimse Bilmez Pilot oldu mu dizeden ayrıldı mi? Yoksa buda daha öncekiler gibi kurmaca mi?

Kimse bilmez dizisinin son fragmanı da yayınlananlara göre Kurtbey Pilotu iyice hırpaladıktan sonra adamlarına pilotu vurmaları için emir vermiştir. Bu emir akabinde ise bir el ateş edilmiş ve pilotu öldürüldü gibi gösterilmiştir. Fragmanın devamında ise Kurtbey ve Ali morgda bir ceset başında beklerken aralarında şu konuşma geçmektedir. Kurt Bey Aliye senden bir kan ornegi almistik ve malesef bir cesetle eslesti dedi. Ali ise bu söz üzerine kardeşim diye seslendi.

Özellikle pilot severler diziyi pilot için izleyen hayran kitlesi buna çok üzülmüştür. Fakat açık konuşmak gerekirse biz Kurtbey in Ali için tezgâhladı bir plan olarak düşünüyor ve pilotun ölmediğini diziden ayrılmayacağını düşünüyoruz. Pilot olmadan Kimse Bilmez dizisi kısa zamnda final yapıp ekranlara veda edecektir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz Pilot diziden ayrılırsa Kimse Bilmez reytinglerinde bir düşüş olur mu yoksa kaldığı yerden devam eder mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL