Kimse Bilmez Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Ne, Hangi Dizilerde Oynadı?

Kimse Bilmez Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Ne, Hangi Dizilerde Oynadı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kimse Bilmez

Kimse Bilmez yaz dizileri arasında heyecanı dorukta olan bir dizi. Dizinin yan karakterleri de en ana başrol oyuncuları kadar ilgi çekici. Dizinin 30 Temmuz Salı günü ekranlara gelen bölümünde Zeynep karakteri merak edildi. Zeynep kimdir, hangi dizilerde oynadı?

Zeynep karakteri kemana merak salmış genç bir kızdır. Konservatuar okuyan Zeynep, deniz kıyısında keman çalarken Sinan onu görür ve dinlemeye başlar. Zeynep’in önce keman çalışına sonra size güzelliğine vurulan Sevda’nın kardeşi Sinan bir anda kendisini kaybeder. Zeynep ile arasında aşk başlar. Peki yeni karakter Zeynep kimdir?

Zeynep Kurt Beyin biricik kızıdır. Babasının mesleği gereği monoton bir hayatı vardır. Zeynep bu hayatı sevmemektedir. Zeynep karakteri genç bir oyuncudur. Kimse Bilmez dizisi onun için ilk tecrübedir. Zeynep hakkında detaylar en kısa zamanda haberimize girilecektir. Kimse Bilmez son bölümde neler yaşanmıştı?

Kimse Bilmez 30 temmuz salı 8.böşümde; Ali, cesedin kardeşine ait olmadığını anlar. Bu işi kimin yaptığını araştırmaya başlar. Öte yandan Vedat, Pilot’u kimin kaçırdığını araştırmaktadır. Uygar, Vedat’ı Ali’ye yönlendirir. Vedat, Ali ve Kurtbey’i yan yana görünce Pilot’un kaçırılmasından Ali’yi sorumlu tutar. Pilot’u geri alabilmek için Sevda’yı kaçırır. Ali, Sevda’yı kurtarmak için Pilot’u geri vermek zorundadır, ancak Pilot’u alıkoyan Ali değildir. Ali, Sevda’yı kurtarabilecek mi?

Etiketler: kimse bilmez Zeynep kim kimse bilmez Zeynep oynadığı diziler kimse bilmez Zeynep'in gerçek adı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL